Super bagr Feber elektrický bagr s 12V baterií

Special Price 9 990,00 Kč Regular Price 19 999,00 Kč
Skladem
Kód
800012320
Recyklační poplatek:

Dotaz na produkt

Super bagr Feber je elektrický bagr s 12V baterií a má realistické detaily jako ten pravý Snadná jízda a zábava: pomocí 3 pák změňte směr pohybu lopaty a ramene, pochodujte dopředu nebo dozadu pouhým stisknutím tlačítek a otáčením doprava nebo doleva pomocí volantu Elektrické vozidlo napájené z baterie vhodné pro děti od 3 let do maximální hmotnosti 40 kg Rozměry výrobku: 164x68x108cm (délka x šířka x výška) Feber Super Digger je 12V bateriové rypadlo s realistickými detaily jako originál SNADNÁ JÍZDA A ZÁBAVA - Pomocí 3 pák můžete změnit směr pohybu nože a paže. Jednoduše jeďte dopředu nebo dozadu stisknutím tlačítek a otočte volantem doprava nebo doleva. Součástí je i přihrádka na zadní straně Součástí je i přihrádka na zadní straně Stavební vozidlo vhodné pro děti od 3 let s maximální hmotností 40 kg. Pro větší bezpečnost je maximální rychlost 3,2 km/h. Výdrž baterie až 50 minut nepřetržitého provozu. Baterie a nabíječka součástí Rozměry produktu: 164 x 68 x 108 cm (d x š x v)

 

FEBER Super velké bateriové rypadlo 12V Stěhovací lžíce 12320 Feber Obrovské elektrické rypadlo senzační vozidlo pro nejmenší děti. Díky širokým kolům a bezpečné konstrukci mohou bagr používat děti od 3–8 let. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům. Výrobek je vyroben s ohledem na malé děti a jejich bezpečnost. Bagr potěší každé dítě a zaručí mnoho hodin zábavy. Charakteristický: - Výkonná 12V baterie zajistí dlouhou zábavu a umožní vám jet rychlostí až 3,2 km/h. – Plyn a brzda jsou v jednom pedálu – stačí jej uvolnit, aby se bagr zastavil! – Rameno rypadla se pohybuje doleva, doprava a nahoru a dolů. – Prostorná odkládací přihrádka v zadní části bagru se jistě bude hodit pro přepravu hračkářského nářadí a jiných drobností. – Sada obsahuje baterii a nabíječku. Parametry Věk : od 3 let Pohlaví : chlapec / dívka Materiál : Plast barvy : vícebarevné Rozměry produktu : 164 × 68 × 108 cm Rozměry balení : 108 × 62 × 43 cm Hmotnost : 20,3 kg Materiál : Plast Mezi hračky FEBER patří: hračky na zahradu, houpačky, dětská hřiště, tobogány a skluzavky, tříkolová vozidla a mnoho dalších. FEBER jsou hračky s certifikáty AENOR ISO 9001, ISO 14001 a OSHAS18001, potvrzující dokonalost a kvalitu všech procesů souvisejících s výrobou hraček

 

 

Feber FEBER Super velký bagr 12V baterie pohyblivá

FEBER Super velké bateriové rypadlo 12V Stěhovací lžíce 12320 Feber Obrovské elektrické rypadlo senzační vozidlo pro nejmenší děti. Díky širokým kolům a bezpečné konstrukci mohou bagr používat děti od 3–8 let. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům. Výrobek je vyroben s ohledem na malé děti a jejich bezpečnost. Bagr potěší každé dítě a zaručí mnoho hodin zábavy. Charakteristický: - Výkonná 12V baterie zajistí dlouhou zábavu a umožní vám jet rychlostí až 3,2 km/h. – Plyn a brzda jsou v jednom pedálu – stačí jej uvolnit, aby se bagr zastavil! – Rameno rypadla se pohybuje doleva, doprava a nahoru a dolů. – Prostorná odkládací přihrádka v zadní části bagru se jistě bude hodit pro přepravu hračkářského nářadí a jiných drobností. – Sada obsahuje baterii a nabíječku. Super bagr Feber je elektrický bagr s 12V baterií a má realistické detaily jako ten pravý Snadná jízda a zábava: pomocí 3 pák změňte směr pohybu lopaty a ramene, pochodujte dopředu nebo dozadu pouhým stisknutím tlačítek a otáčením doprava nebo doleva pomocí volantu Elektrické vozidlo napájené z baterie vhodné pro děti od 3 let do maximální hmotnosti 40 kg Rozměry výrobku: 164x68x108cm (délka x šířka x výška)

Napište svou recenzi
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím
© 1990 - 2022