V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

volejbalový míč vel.5

Šitý tréninkový míč pro rekreační hráče a školy. Na dotek měkký povrch, vyrobený ze syntetické kůže.
volejbalový míč je ideální volbou pro každého nového volejbalového nadšence, protože jeho vnější plášť je měkčí ve srovnání s ostatními volejbalovými míči. Díky tomu je kontakt s míčem kontrolovatelnější a citlivější. Konstrukce míče je vytvořena z 18-ti polstrovaných panelů sešitých z polyurethanu. Takové zpracování dělá míč vhodný především pro vnitřní použití, pro halovou hru. Dobře chráněná vzdušnice míče si dlouhodobě udržuje svůj tvar, živý odraz i nahuštění. Míč s barevně moderním designem je vyrobený podle oficiálních parametrů s obvodem 65 – 67 cm a hmotností 260 – 280 gramů. Nejlepším seznámení se s volejbalem Vám zprostředkuje Merco Soft Touch.

Upozornění: Míč tlakujte pomocí navlhčené jehly na úroveň uvedenou na míči (4 – 5 lbs/in2).

Parametry
výkonnost:tréninkovýmateriál:syntetická kůževelikost:5technologie:strojově šitý

Běžná cena: 299,00 Kč

Akční cena 199,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

volejbalový míč vel.5

Detaily

Šitý tréninkový míč pro rekreační hráče a školy. Na dotek měkký povrch, vyrobený ze syntetické kůže. volejbalový míč je ideální volbou pro každého nového volejbalového nadšence, protože jeho vnější plášť je měkčí ve srovnání s ostatními volejbalovými míči. Díky tomu je kontakt s míčem kontrolovatelnější a citlivější. Konstrukce míče je vytvořena z 18-ti polstrovaných panelů sešitých z polyurethanu. Takové zpracování dělá míč vhodný především pro vnitřní použití, pro halovou hru. Dobře chráněná vzdušnice míče si dlouhodobě udržuje svůj tvar, živý odraz i nahuštění. Míč s barevně moderním designem je vyrobený podle oficiálních parametrů s obvodem 65 – 67 cm a hmotností 260 – 280 gramů. Nejlepším seznámení se s volejbalem Vám zprostředkuje Merco Soft Touch. Upozornění: Míč tlakujte pomocí navlhčené jehly na úroveň uvedenou na míči (4 – 5 lbs/in2). Parametry výkonnost:tréninkovýmateriál:syntetická kůževelikost:5technologie:strojově šitý

Další informace

Kód ess5

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613