V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

TŘÍKOLKA BABY PLUS MUSIC FEBER

Veselá tříkolka pro malé děti, již od 1 roku. Bezpečné posuvní sedadlo s plastovou boční ochranou. Proti slunci a vodě je součástí tříkolky stínítko. Nožní pedále jsou sklápěcí. Světelné a zvukové efekty. Tříkolka má také moderní plastovou tašku na odkládaní drobných věcí a prostor na odložení nápoje.
ROZMĚR : V – 62 cm, D – 70 cm, Š – 48,5 cm
Držadlo je nastavitelné v 3 polohách : 94 cm, 96 cm, 99 cm.
FEBER Tříkolka Baby Plus Music - modro-oranžová
Robustní tříkolka s kvalitními funkcemi:
Světelný + zvukový Modul (Baterie jsou součástí)
Úložní kapsa
Nastavitelné táhlo
Nastavitelné Sedadlo
Polohovatelná sluneční stříška
Bezpečnostní pás
Odnímatelné opěrky rukou

Podrobnosti:

Rozměry: 113 x 100 x 49 cm
Věk: od 12 měsíců

Běžná cena: 2 650,00 Kč

Akční cena 2 350,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 TŘÍKOLKA BABY PLUS MUSIC FEBER

Detaily

FEBER Tříkolka Baby Plus Music - modro-oranžov Veselá tříkolka pro malé děti, již od 1 roku. Bezpečné posuvní sedadlo s plastovou boční ochranou. Proti slunci a vodě je součástí tříkolky stínítko. Nožní pedále jsou sklápěcí. Světelné a zvukové efekty. Tříkolka má také moderní plastovou tašku na odkládaní drobných věcí a prostor na odložení nápoje. ROZMĚR : V – 62 cm, D – 70 cm, Š – 48,5 cm Držadlo je nastavitelné v 3 polohách : 94 cm, 96 cm, 99 cm. Famosa/Feber FAMOSA je největším výrobcem hraček ve Španělsku s téměř 50letou tradicí. V současné době je jedničkou na trzích ve Španělsku a Portugalsku, ale výrobky od společnosti FAMOSA zásobují i více než 50 dalších trhů hraček. Sídlo a hlavní výrobní kapacity společnosti FAMOSA můžete najít v centru Toy Valley area nedaleko Alicante. Odtud do světa přichází více než 1500 různých druhů hraček, mezi jinými i domy pro děti, skluzavky a mnoho dalších. Hračky firmy FAMOSA jsou robustní a odolné, neboť jsou konstruovány tak, aby vydržely i to nejdivočejší dovádění. Jsou ideální jako hračky na zahradu, kde vašemu dítěti zpříjemní nejedno odpoledne

Další informace

Kód 800009614

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613