V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Traktor New Holland T7.315 s čelním nakladačem - Bruder 3121

Traktor New Holland T7.315 s čelním nakladačem - Bruder 3121

New Holland vyvinul novou modelovou řadu velkých traktorů T7 Heavy Duty, která je určena hlavně pro tahání těžkých břemen a zpracování půdy. Stejně jako skutečný traktor, je i tento model velký a silný. Kabina je z tvrzeného a průhledného plastu. Má snadno otevítratelné dveře, kapota je odklápěcí a umožňuje přístup k motoru. Snadné ovládání zajišťuje prodloužený volant, který se vysouvá střechou. Model je kompatibilní se všemi přívěsy a přípojnými zařízeními. Model lze doplnit o figurku mechanika a nařádí pro další opravy.

Vlastnosti:

Okna z čirého a tvrzeného plastu
Otevírací kapota motoru
Otevírací dveře
Odnímatelné čelní závaží
Výškově nastavitelné tažné zarízení
Odnímatelná kola
Odpružená přední i zadní náprava
Prodloužený volant
Vyrobeno v Německu
Parametry:

Měřítko: 1:16
Rozměry: 46 x 17,5 x 20,5 cm
Materiál: ABS plast
Výrobce: Bruder
Doporučený věk: od 3 let

Běžná cena: 999,00 Kč

Akční cena 830,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Traktor New Holland T7.315 s čelním nakladačem - Bruder 3121

Detaily

Traktor New Holland T7.315 s čelním nakladačem - Bruder 3121 New Holland vyvinul novou modelovou řadu velkých traktorů T7 Heavy Duty, která je určena hlavně pro tahání těžkých břemen a zpracování půdy. Stejně jako skutečný traktor, je i tento model velký a silný. Kabina je z tvrzeného a průhledného plastu. Má snadno otevítratelné dveře, kapota je odklápěcí a umožňuje přístup k motoru. Snadné ovládání zajišťuje prodloužený volant, který se vysouvá střechou. Model je kompatibilní se všemi přívěsy a přípojnými zařízeními. Model lze doplnit o figurku mechanika a nařádí pro další opravy. Vlastnosti: Okna z čirého a tvrzeného plastu Otevírací kapota motoru Otevírací dveře Odnímatelné čelní závaží Výškově nastavitelné tažné zarízení Odnímatelná kola Odpružená přední i zadní náprava Prodloužený volant Vyrobeno v Německu Parametry: Měřítko: 1:16 Rozměry: 46 x 17,5 x 20,5 cm Materiál: ABS plast Výrobce: Bruder Doporučený věk: od 3 let

Další informace

Kód 229006

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613