V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Tančící Lama - bílá

Tančící Lama - bílá
Potěšte vaši holčičku či chlapečka roztomilou lamou. Tato lama představuje nejen heboučkého plyšového kamaráda, ale také to umí pořádně roztočit. Stačí ji zapnout a ona začne tancovat a vrtět zadečkem na tři různé písničky. Také dokáže kroutit hlavou a otáčet se o 360°. Díky režimu TRY ME můžete její dovednosti vyzkoušet i přes obal. Tato bílá lama funguje na čtyři baterie AA/LR6 a je určena dětem od tří let věku.

Klíčové vlastnosti plyšáka Tančící Lama
Představuje roztomilého plyšového kamaráda
Tančící lama umí vrtět zadečkem
Tančí na tři různé písničky
Lama je dvacet centimetrů vysoká
Funguje na čtyři baterie AA/LR6

Běžná cena: 899,00 Kč

Akční cena 699,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Tančící Lama - bílá

Detaily

Tančící Lama - bílá Potěšte vaši holčičku či chlapečka roztomilou lamou. Tato lama představuje nejen heboučkého plyšového kamaráda, ale také to umí pořádně roztočit. Stačí ji zapnout a ona začne tancovat a vrtět zadečkem na tři různé písničky. Také dokáže kroutit hlavou a otáčet se o 360°. Díky režimu TRY ME můžete její dovednosti vyzkoušet i přes obal. Tato bílá lama funguje na čtyři baterie AA/LR6 a je určena dětem od tří let věku. Klíčové vlastnosti plyšáka Tančící Lama Představuje roztomilého plyšového kamaráda Tančící lama umí vrtět zadečkem Tančí na tři různé písničky Lama je dvacet centimetrů vysoká Funguje na čtyři baterie AA/LR6 výrobce ZURU

Další informace

Kód 230270

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613