V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

TAHACÍ KAČER - MNOHA GENERACEMI OBLÍBENÁ HRAČKA. ČESKÁ DŘEVĚNÁ HRAČKA

Dřevěná tahací a zvuková hračka pro děti od 3 let. Český výrobek značky MIVA.
Ahoj, jsem veselý Kačer, při pohybu klapu, zvedám křídla a otáčím hlavou. Svým poutavým pohybem motivuji děti v období jejich prvních krůčku a chůze je tak pro ně mnohem zábavnější. Jsem oblíben již mnoha generacemi, všichni mě dobře znají. Tak pojď i ty po dvorku tahat svého kačera:)
K výrobě českých dřevěných hraček značky MIVA je používáno tvrdé bukové dřevo z tuzemských zdrojů. Hračky jsou vyráběny tradičním způsobem. Díky původnímu designu a zachování původní malby mají tyto hračky příjemný retro nádech. Všechny hračky MIVA samozřejmě splňují veškeré požadavky CE pro výrobu hraček a tedy i Evropskou normu pro hračky EN-71. Tradice výroby dřevěných hraček MIVA spadá do začátku 50. let minulého století. Tehdy se pod touto značkou začaly vyrábět první dřevěné hračky a dekorace, převážně z dílny návrháře a výtvarníka p. Františka Janoucha. V současné době nabízí MIVA široký výběr dřevěných tahacích pohyblivých a zvukových hraček.
KVALITA, BEZPEČNOST, VÝROBA:
kvalitní a bezpečné výrobky
testované hračky
ruční práce a ruční malba
originální design a zpracování
výroba v České republice
výroba z tuzemského dřeva
výroba v souladu s přírodou
ve shodě s EU normou EN 71
hračky splňují požadavky CE
vodou ředitelné certifikované barvy
výběrové bukové dřevo
doplňkové certifikované materiály

Běžná cena: 399,00 Kč

Akční cena 299,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

TAHACÍ KAČER - MNOHA GENERACEMI OBLÍBENÁ HRAČKA. ČESKÁ DŘEVĚNÁ HRAČKA

Detaily

Dřevěná tahací a zvuková hračka pro děti od 3 let. Český výrobek značky MIVA. Ahoj, jsem veselý Kačer, při pohybu klapu, zvedám křídla a otáčím hlavou. Svým poutavým pohybem motivuji děti v období jejich prvních krůčku a chůze je tak pro ně mnohem zábavnější. Jsem oblíben již mnoha generacemi, všichni mě dobře znají. Tak pojď i ty po dvorku tahat svého kačera:) 20 cm K výrobě českých dřevěných hraček značky MIVA je používáno tvrdé bukové dřevo z tuzemských zdrojů. Hračky jsou vyráběny tradičním způsobem. Díky původnímu designu a zachování původní malby mají tyto hračky příjemný retro nádech. Všechny hračky MIVA samozřejmě splňují veškeré požadavky CE pro výrobu hraček a tedy i Evropskou normu pro hračky EN-71. Tradice výroby dřevěných hraček MIVA spadá do začátku 50. let minulého století. Tehdy se pod touto značkou začaly vyrábět první dřevěné hračky a dekorace, převážně z dílny návrháře a výtvarníka p. Františka Janoucha. V současné době nabízí MIVA široký výběr dřevěných tahacích pohyblivých a zvukových hraček. KVALITA, BEZPEČNOST, VÝROBA: kvalitní a bezpečné výrobky testované hračky ruční práce a ruční malba originální design a zpracování výroba v České republice výroba z tuzemského dřeva výroba v souladu s přírodou ve shodě s EU normou EN 71 hračky splňují požadavky CE vodou ředitelné certifikované barvy výběrové bukové dřevo doplňkové certifikované materiály

Další informace

Kód 323252ob

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613