V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Tabule - Prohazovací stěna

Prohazovací stěna BALONKY
„Prohazovadlo“ neboli prohazovací stěna je zajímavým prvkem pro hru dětí na každém dětském hřišti. Slouží ke hře, nácviku koordinace ruky a oka pro nejmenší sportovce. Svoji šikovnost si však mohou vyzkoušet i starší děti a jistě i dospělí. Designově je zpracován motiv nafukovacích balonků které se hodí na každé hřiště. Plochu lze využít také jako psací tabuli.
Materiál: dřevo
Věková kategorie:3-14 let
Pádová výška : do 1 m
Ochranná zóna / dopadová plocha

Potřebný prostor (m) / plocha v (m2)
4 x 3,1 m / 13 m2

Běžná cena: 17 999,00 Kč

Akční cena 16 700,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Tabule - Prohazovací stěna

Detaily

Prohazovací stěna BALONKY „Prohazovadlo“ neboli prohazovací stěna je zajímavým prvkem pro hru dětí na každém dětském hřišti. Slouží ke hře, nácviku koordinace ruky a oka pro nejmenší sportovce. Svoji šikovnost si však mohou vyzkoušet i starší děti a jistě i dospělí. Designově je zpracován motiv nafukovacích balonků které se hodí na každé hřiště. Plochu lze využít také jako psací tabuli. Materiál: dřevo Věková kategorie:3-14 let Pádová výška : do 1 m Ochranná zóna / dopadová plocha Potřebný prostor (m) / plocha v (m2) 4 x 3,1 m / 13 m2

Další informace

Kód 111649

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613