V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

SYLVANIAN FAMILIES : page 5

Položky 133138 z celkem 138

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Nastavit sestupně
 • Sylvanian Families Set - piano a psací stůl

  Sylvanian Families Set - piano a psací stůl

  Set - piano a psací stůl

  Běžná cena: 430,00 Kč

  Akční cena 299,00 Kč

 • Sylvanian Families Školní obědy set

  Sylvanian Families Školní obědy set

  Popis produktu Školní obědy set

  Školní obědy-sada
  Za chvíli zazvoní a hurá na oběd! Sada obsahuje 1 figurku medvědí holčičky ve školní uniformě , která připravené dobroty dětem bude servírovat na jejich tácky.
  Součástí sady je zástěra, omeleta, guláš, chléb, nádobí , tácky, vše pro 6 žáků-zvířátek.
  Rozměr balení: 21,5 x 15 x 5,5 cm
  Vhodné pro děti: 3+

  Běžná cena: 499,00 Kč

  Akční cena 335,00 Kč

 • SYLVANIAN FAMILIES Velký obchodní dům s příslušenstvím 6022 dárkový set MĚSTO AKCE!

  SYLVANIAN FAMILIES Velký obchodní dům s příslušenstvím 6022 dárkový set MĚSTO AKCE!

  Sylvanian Families Město - dárkový set velký obchodní dům 6022
  Dárkový set Velký obchodní dům obsahuje navíc sady Návrhářského studia, Kosmetickou sadu, sady Módních kabelek, Lounge klub a figurku králíčka. Budovu můžete otevřít a zavřít, abyste si užívali různé varianty vzhledu budovy. Hlavní budova obsahuje ruční výtah, který dokáže vyvézt figruky do horního patra, okna jsou odnímatelná a lze je nahradit jinými typy z Městské kolekce.
  Můžete si vytvořit vlastní městskou část kombinováním tohoto produktu s dalšími budovami v městské sadě, například Delikátní restaurace, Návrhářské studio a nebo Zmrzlinárna.
  Můžete také změnit svou budovu tím, že vyměníte okna, ploty a markýzy, které jsou součástí budov.
  Sada obsahuje: Hlavní budova, vstupní věž, střecha vstupní věže, střešní ozdoba vstupní věže, plot A x4, plot B, plot C, plot D, plot E, plot F, plot G, balkon, uliční deska x2, stropní deska x2 , vlajka x5, markýza 2×, okno A2×, okno B 2×, okenní rámeček 4×, 1 figurka králíčka měkstské holčičky, kabelka 5×, dresinková lahev, věšák na šaty x3, čokoláda obchodník, pohovka, stůl, mísa A, mísa B 3×, servírovací vidlička, tácek, talířek, šálek, čokoláda 8×, makronky 12 x, police na příslušenství, čelenka na figurku 2y, klobouk pro dětskou postavu, slunečník, stojan 2×, zrcadlo, stolička, make-up paleta, štětec, krém na mléko x2, tělové mléko2×, parfém 2×, olej na obličej 2× (celkem 96 kusů).
  Na stránkách Sylvanian Families se seznámíte s postavičkami a prostředím, zahrajete si hru nebo stáhnete tapetu do domečku.
  Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě. Na základě těchto postaviček byla vytvořena řada videoher, animovaných pohádek.

  Běžná cena: 3 199,00 Kč

  Akční cena 2 780,00 Kč

 • Sylvanian Families- Rodina pudlů

  Sylvanian Families- Rodina pudlů

  Rodina pudlů obsahuje 4 figurky.Otec, matka, chlapec a dívka. U figurek lze otáčet hlavičkou, hýbat nohama a rukama.Tatínek z rodiny Pudlů je velice laskavý a je dobrý ve sportech. Ve dnech, kdy se nepracuje, hraje fotbal nebo se honí s dětmi po vesnici. Maminka je cukrářka, která provozuje cukrárnu ve vesničce Sylvanian Families. Každý, kdo v obci miluje zákusky, dorty a koláče s krásnými ozdobami, které vypadají jako drahokamy, ví kde je koupit.Chlapec z rodiny Pudlíků je velmi chytrý student, který rád pomáhá s výukou i ostatním kamarádům. Je to velká pomoc, protože dokáže svým kamarádům vysvětlit věci takovým způsobem, kterému rozumí.Malá holčička je plachá. Učí se od maminky, jak péct koláčky, aby mohla uspořádat čajový dýchánek s koláči, které vyrobí. Věk: 3+

  Běžná cena: 640,00 Kč

  Akční cena 499,00 Kč

 • Sylvanian Families- Rodinné auto modré

  Sylvanian Families- Rodinné auto modré

  Popis produktu Rodinné auto modré

  Bluebell je nové, sedmimístné rodinné auto,které pohodlně odveze na výlet i velkou rodinu. Auto má tři řady sedadel, které lze konfigurovat různými způsoby. Sada obsahuje i odnímatelné autosedačky pro děti rodiny Sylvanian Families.
  Figurky nejsou součástí balení.
  Rozměry auta: 280x140x180 mm
  Vhodné pro děti: 3+

  Běžná cena: 789,00 Kč

  Akční cena 599,00 Kč

 • Sylvanian Families-Rodina "chocolate" králíků akce!

  Sylvanian Families-Rodina "chocolate" králíků akce!

  Rodina "chocolate" králíků Sylvanian Families
  Popis produktu Rodina "chocolate" králíků

  Taťka, mamka a 2 děti z kolekce "chocolate" králíčci. Postavičky jsou z plastu potažené jemňounkým semišem. Výška máma, táta: 9,5 cm. Bratříček a setřička výška 8 cm. Postavičky mají otáčecí hlavičku a všechny končetiny jsou pohyblivé. Šaty od všech postaviček lze sundat.

  Běžná cena: 595,00 Kč

  Akční cena 395,00 Kč

Položky 133138 z celkem 138

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Nastavit sestupně

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613