V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Sylvanian Families Zvířátková kapela 1kus

Sylvanian Families Zvířátková kapela 1kus
Popis produktu
Sestavte si celou kapelu z 8 zvířátek a jejich hudebních nástrojů! Série obsahuje 9 druhů různých uzavřených sáčků s překvapením, z nichž každý obsahuje 1 dětskou figurku a hudební nástroj.

Co najdete uvnitř? Existuje devět figurek včetně 1 tajemné...Dětské figurky z této série jsou schopné držet své nástroje v rukou.

Téma je dětský recitál a dětské figurky obsahují různé hudební nástroje.

Historie: Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě. Na základě těchto postaviček byla vytvořena řada videoher, animovaných pohádek. V celém světě vyvolaly obrovské sběratelské nadšení. Postavičky Sylvanian Families byly původně lesní tvorové seskupení do rodin. Zpočátku to byli: bobři, ježci, myši, zajíci, medvědi... V posledních letech však přibyla i ostatní zvířátka jako jsou: kočky, psi, tučňáci, opice, koaly a surikaty. Ke všem těmto postavičkám je vždy možné dokoupit různé vybavení, domečky, autíčka …atd.
Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměry balení: 15,5 x 10,2 x 2,5 cm

Běžná cena: 125,00 Kč

Akční cena 99,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Sylvanian Families Zvířátková kapela 1kus

Detaily

Sylvanian Families Zvířátková kapela 1kus Popis produktu Sestavte si celou kapelu z 8 zvířátek a jejich hudebních nástrojů! Série obsahuje 9 druhů různých uzavřených sáčků s překvapením, z nichž každý obsahuje 1 dětskou figurku a hudební nástroj. Co najdete uvnitř? Existuje devět figurek včetně 1 tajemné...Dětské figurky z této série jsou schopné držet své nástroje v rukou. Téma je dětský recitál a dětské figurky obsahují různé hudební nástroje. Historie: Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě. Na základě těchto postaviček byla vytvořena řada videoher, animovaných pohádek. V celém světě vyvolaly obrovské sběratelské nadšení. Postavičky Sylvanian Families byly původně lesní tvorové seskupení do rodin. Zpočátku to byli: bobři, ježci, myši, zajíci, medvědi... V posledních letech však přibyla i ostatní zvířátka jako jsou: kočky, psi, tučňáci, opice, koaly a surikaty. Ke všem těmto postavičkám je vždy možné dokoupit různé vybavení, domečky, autíčka …atd. Věk: 3+ Materiál: plast Rozměry balení: 15,5 x 10,2 x 2,5 cm

Další informace

Kód 5321.

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613