V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Sylvanian Families Sada oblečků 6021

Sylvanian Families Sada oblečků 6021
Sada oblečků modrá a zelená barva je sada šatů pro maminky a dívky. Šaty jsou ušité z elegantníí saténové látky, ideální pro vyjížďky do města. Každé šaty mají nádherné zlaté příslušenství
Oblečte figurky maminky a holčičky a kombinujte je s dalšími předměty Městské řady pro více zábavy (prodává se samostatně).
Sada obsahuje: Šaty pro maminku, šaty pro dívku (celkem 2 kusy).
Sada neobsahuje figurky.
Vhodné pro děti od 3 let.
Na stránkách Sylvanian Families se seznámíte s postavičkami a prostředím, zahrajete si hru nebo stáhnete tapetu do domečku.
Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě. Na základě těchto postaviček byla vytvořena řada videoher, animovaných pohádek.

Běžná cena: 299,00 Kč

Akční cena 240,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Sylvanian Families Sada oblečků 6021

Detaily

Sylvanian Families Sada oblečků 6021 Sada oblečků modrá a zelená barva je sada šatů pro maminky a dívky. Šaty jsou ušité z elegantníí saténové látky, ideální pro vyjížďky do města. Každé šaty mají nádherné zlaté příslušenství Oblečte figurky maminky a holčičky a kombinujte je s dalšími předměty Městské řady pro více zábavy (prodává se samostatně). Sada obsahuje: Šaty pro maminku, šaty pro dívku (celkem 2 kusy). Sada neobsahuje figurky. Vhodné pro děti od 3 let. Na stránkách Sylvanian Families se seznámíte s postavičkami a prostředím, zahrajete si hru nebo stáhnete tapetu do domečku. Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě. Na základě těchto postaviček byla vytvořena řada videoher, animovaných pohádek.

Další informace

Kód 6021.

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613