V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Sylvanian Families - Město - hedvábná kočka ve fialových šatech s kabelkou

Sylvanian Families Město - hedvábná kočka
V Sylvanian vesničce bydlí mnoho rodin různých zvířátek. Najdete v ní pudly, čokoládové králíčky, oříškové veverky, hedvábné kočičky, bílé myšky, ježky a mnoho dalších. Každá rodinka má svůj domeček, rodiče chodí do zaměstnání, děti do školy, každý má své zájmy a koníčky... V tomto balení najdete figurku hedvábné kočky Lulu v krásných šatech s kabelkou. Lulu je vizážistka a moc ráda líčí maminky ze Sylvanian vesničky. Zvířátko můžete kombinovat se sadou rodiny Hedvábných kočiček a libovolnými sadami domečků, obchodů či doplňků nejen z kolekce Město.

Klíčové vlastnosti sady Sylvanian Families Město - Hedvábná kočka
Zvířátko značky Sylvanian Families
Kolekce Město
Starší sestra z rodiny Hedvábných kočiček v krásných zdobených šatech s kabelkou
Zvířátko lze kombinovat s ostatními sety
Krásný design, nostalgický nádech
Hraní s hračkami Sylvanian Families rozvíjí v dětech sociální dovednosti, podporuje zdravou hru, rozvoj myšlenek a emocí
Vhodné pro děti od 3 let
Hračky Sylvanian Families
Hračky této kolekce jsou vyráběny již od roku 1985 a milují je děti z celého světa. Příroda, rodina a láska, to je základním konceptem všech těchto hraček. V Sylvanian vesničce žijí všechna zvířátka v blízkosti přírody, dítě si může vytvářet různé příběhy a rozvíjet tak fantazii, myšlení a sociální dovednosti. V Sylvanian vesničce najdete domy, obchody, nábytek, doplňky a zvířátka - vše vyrobené a promyšlené do nejmenšího detailu. "Evergreenové" hračky nabízí malým holčičkám stejné možnosti, jako mají u hraní s panenkami a navíc podporují zdravou hru.

Rozměr balení:
8 × 13 × 5 cm

Běžná cena: 275,00 Kč

Akční cena 255,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Sylvanian Families - Město - hedvábná kočka ve fialových šatech s kabelkou

Detaily

Sylvanian Families Město - hedvábná kočka V Sylvanian vesničce bydlí mnoho rodin různých zvířátek. Najdete v ní pudly, čokoládové králíčky, oříškové veverky, hedvábné kočičky, bílé myšky, ježky a mnoho dalších. Každá rodinka má svůj domeček, rodiče chodí do zaměstnání, děti do školy, každý má své zájmy a koníčky... V tomto balení najdete figurku hedvábné kočky Lulu v krásných šatech s kabelkou. Lulu je vizážistka a moc ráda líčí maminky ze Sylvanian vesničky. Zvířátko můžete kombinovat se sadou rodiny Hedvábných kočiček a libovolnými sadami domečků, obchodů či doplňků nejen z kolekce Město. Klíčové vlastnosti sady Sylvanian Families Město - Hedvábná kočka Zvířátko značky Sylvanian Families Kolekce Město Starší sestra z rodiny Hedvábných kočiček v krásných zdobených šatech s kabelkou Zvířátko lze kombinovat s ostatními sety Krásný design, nostalgický nádech Hraní s hračkami Sylvanian Families rozvíjí v dětech sociální dovednosti, podporuje zdravou hru, rozvoj myšlenek a emocí Vhodné pro děti od 3 let Hračky Sylvanian Families Hračky této kolekce jsou vyráběny již od roku 1985 a milují je děti z celého světa. Příroda, rodina a láska, to je základním konceptem všech těchto hraček. V Sylvanian vesničce žijí všechna zvířátka v blízkosti přírody, dítě si může vytvářet různé příběhy a rozvíjet tak fantazii, myšlení a sociální dovednosti. V Sylvanian vesničce najdete domy, obchody, nábytek, doplňky a zvířátka - vše vyrobené a promyšlené do nejmenšího detailu. "Evergreenové" hračky nabízí malým holčičkám stejné možnosti, jako mají u hraní s panenkami a navíc podporují zdravou hru. Rozměr balení: 8 × 13 × 5 cm

Další informace

Kód 96003

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613