V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

SYLVANIAN FAMILIES DÁRKOVÝ SET SRUB S PŘÍSLUŠENSTVÍM

Sylvanian Families Dárkový set Srub s příslušenstvím a figurkami

Plastový srub má výšky 26 cm je kombinovatelný se stromovým domem. Propojením žebříkem vznikne dvojdům s prostorným balkonem pro posezení v úrovni střechy s relaxačním výhledem do lesa. Pro odpočinek mohou využít zvířátka houpací síť a při pěkném počasí také whirpool se sprchou.

Obsah balení:

domeček, zábradlí, 2 ks houpací sítě pro zavěšení v mezipatře domu, žebřík, sprcha
bonus 2 figurky králíčků, jídelní stůl se židlemi a židličkou, hrací set pro králičí holčičku
kuchyňskou skřínka s mikrovlnou troubou a příslušenstvím
Sylvanian Families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávajjí radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří.

V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení.

Vyberte dětem někter z příslušenství Sylvanian Families!

Vhodné pro děti od 3 let
Materiál: plast
Počet figurek: 2
Rozměry terasy: 16 x 13 cm
Rozměry srubu: 26 x 34 x 18 cm
Rozměry balení: 31 x 50 x 20 cm

Běžná cena: 2 488,00 Kč

Akční cena 1 799,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

SYLVANIAN FAMILIES DÁRKOVÝ SET SRUB S PŘÍSLUŠENSTVÍM

Detaily

SYLVANIAN FAMILIES DÁRKOVÝ SET SRUB S PŘÍSLUŠENSTVÍM A Sylvanian Families Dárkový set Srub s příslušenstvím a figurkami Plastový srub má výšky 26 cm je kombinovatelný se stromovým domem. Propojením žebříkem vznikne dvojdům s prostorným balkonem pro posezení v úrovni střechy s relaxačním výhledem do lesa. Pro odpočinek mohou využít zvířátka houpací síť a při pěkném počasí také whirpool se sprchou. Obsah balení: domeček, zábradlí, 2 ks houpací sítě pro zavěšení v mezipatře domu, žebřík, sprcha bonus 2 figurky králíčků, jídelní stůl se židlemi a židličkou, hrací set pro králičí holčičku kuchyňskou skřínka s mikrovlnou troubou a příslušenstvím Sylvanian Families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávajjí radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Vyberte dětem někter z příslušenství Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Počet figurek: 2 Rozměry terasy: 16 x 13 cm Rozměry srubu: 26 x 34 x 18 cm Rozměry balení: 31 x 50 x 20 cm

Další informace

Kód 5278

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613