V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Sylvanian Families 5359 Rodina vydry se 2 miminky

Rodina vydry se 2 miminky. Maminka, tatínek a 2 novorozená miminka.

Figurky jsou vyrobeny z plastu, který je potažený jemňounkým sametem. Očička jsou z černých korálků.

Všechny končetiny jsou pohyblivé a hlavička otáčecí. Oblečení je vyrobeno tak, aby se dalo opakovaně svlékat a oblékat. Výrobek obsahuje 2 dětské vaky na nošení miminek. Tatínek Vydra chodí s rád s rodinou na výlety. Maminka Vydra je stále usměvavá a ráda ostatní chválí. Pochvala od maminka každého potěší. Dcera Vydra se moc ráda dívá na rybičky. Syn Vydra čeká, co bude dělat maminka. Jeden by mohl říct, že je trošku rozmazlený, protože je stále se svou maminkou Vydrou. Kombinací s domečky, nábytkem a postavami (prodejné samostatně) bude hra ještě zábavnější.

Produkt obsahuje: tatínka Vydru, maminku Vydru, novorozená miminka (dcera a syn), 2 dětské vaky na nošení miminek.

Rozměr balení: 15 x 15 x 5,5 cm.

Věk: 3+

Běžná cena: 524,00 Kč

Akční cena 399,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Sylvanian Families 5359 Rodina vydry se 2 miminky

Detaily

Rodina vydry se 2 miminky. Maminka, tatínek a 2 novorozená miminka. Figurky jsou vyrobeny z plastu, který je potažený jemňounkým sametem. Očička jsou z černých korálků. Všechny končetiny jsou pohyblivé a hlavička otáčecí. Oblečení je vyrobeno tak, aby se dalo opakovaně svlékat a oblékat. Výrobek obsahuje 2 dětské vaky na nošení miminek. Tatínek Vydra chodí s rád s rodinou na výlety. Maminka Vydra je stále usměvavá a ráda ostatní chválí. Pochvala od maminka každého potěší. Dcera Vydra se moc ráda dívá na rybičky. Syn Vydra čeká, co bude dělat maminka. Jeden by mohl říct, že je trošku rozmazlený, protože je stále se svou maminkou Vydrou. Kombinací s domečky, nábytkem a postavami (prodejné samostatně) bude hra ještě zábavnější. Produkt obsahuje: tatínka Vydru, maminku Vydru, novorozená miminka (dcera a syn), 2 dětské vaky na nošení miminek. Rozměr balení: 15 x 15 x 5,5 cm. Věk: 3+

Další informace

Kód 5359.

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613