V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Sylvanian Families 5358 Rodina vlněných alpak

Rodina vlněných Alpak má čtyři členy - tatínka, maminku, dceru a batole.

Všichni členové rodiny jsou velmi klidní a pohodoví.

Tatínek vlněné Alpaky je zkušený v pletení a miluje poslech hudby. Maminka vlněné Alpaky je vynikající ve zpěvu a tkaní. Dcera vlněné Alpaky působí klidným dojmem, má však rychlé nožky, ráda a krásně vyšívá. Batole vlněné Alpaky se stále usmívá a plazí se kolem dokola.

Figurky jsou vyrobeny z plastu, který je potažený jemňounkým sametem. Očička jsou z černých korálků. Všechny končetiny jsou pohyblivé a hlavička otáčecí. Oblečení je vyrobeno tak, aby se dalo opakovaně svlékat a oblékat. Kombinujte s domečky, nábytkem a hra se stane ještě zábavnější (prodejné samostaně).

Produkt obsahuje: figurku tatínka, maminky, dcery a batolete.

Rozměr balení: 20 x 15 x 5,5 cm.

Velikost figurek cca 80 mm, děti 60 a 50 mm.

Věk: 3+

Běžná cena: 588,00 Kč

Akční cena 445,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Sylvanian Families 5358 Rodina vlněných alpak

Detaily

Rodina vlněných Alpak má čtyři členy - tatínka, maminku, dceru a batole. Všichni členové rodiny jsou velmi klidní a pohodoví. Tatínek vlněné Alpaky je zkušený v pletení a miluje poslech hudby. Maminka vlněné Alpaky je vynikající ve zpěvu a tkaní. Dcera vlněné Alpaky působí klidným dojmem, má však rychlé nožky, ráda a krásně vyšívá. Batole vlněné Alpaky se stále usmívá a plazí se kolem dokola. Figurky jsou vyrobeny z plastu, který je potažený jemňounkým sametem. Očička jsou z černých korálků. Všechny končetiny jsou pohyblivé a hlavička otáčecí. Oblečení je vyrobeno tak, aby se dalo opakovaně svlékat a oblékat. Kombinujte s domečky, nábytkem a hra se stane ještě zábavnější (prodejné samostaně). Produkt obsahuje: figurku tatínka, maminky, dcery a batolete. Rozměr balení: 20 x 15 x 5,5 cm. Velikost figurek cca 80 mm, děti 60 a 50 mm. Věk: 3+

Další informace

Kód 5358.

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613