V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

stěna s lezací sítí a horolezeckou stěnou hranol

stěna s lezací sítí a horolezeckou stěnou hranol
s atesty pro veřejnost
je sestava, která umožňuje dětem rozvinutí jejich schopností, jako je motorika, logické myšlení, pohybové schopnosti a přispívá k celkovému posílení svalstva horních i dolních končetin.
Technické informace
Šplhací sestava ,,Z,, je vyrobena ze sušeného, lepenkového, oddenkového řeziva - hranolu, kotveného na ocelových, žárově zinkovaných kotvách. Standardně v základu je složená ze šplhacího lana, šplhací tyče a dvou hrazd nad sebou. Tato sestava je rozšířená o šplhací síť a šplhací stěnu s horolezeckými chyty. Povrchově je upravena 3–vrstvým lazurovým nátěrem, který obsahuje jak impregnaci proti houbám a dřevokaznému hmyzu, tak i filtr proti UV záření. Kovové části jsou barveny práškovou barvou komaxit nebo jsou ošetřeny žárovým zinkováním. Šplhací síť a lano jsou polyamidové s ocelovým jádrem. Tato šplhací sestava je vhodná pro děti od 3 do 14 let. Dopadové plochy podle ČSN EN 1177.

Běžná cena: 43 439,00 Kč

Akční cena 39 990,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 stěna s lezací sítí a horolezeckou stěnou hranol

Detaily

stěna s lezací sítí a horolezeckou stěnou hranol s atesty pro veřejnost je sestava, která umožňuje dětem rozvinutí jejich schopností, jako je motorika, logické myšlení, pohybové schopnosti a přispívá k celkovému posílení svalstva horních i dolních končetin. Technické informace Šplhací sestava ,,Z,, je vyrobena ze sušeného, lepenkového, oddenkového řeziva - hranolu, kotveného na ocelových, žárově zinkovaných kotvách. Standardně v základu je složená ze šplhacího lana, šplhací tyče a dvou hrazd nad sebou. Tato sestava je rozšířená o šplhací síť a šplhací stěnu s horolezeckými chyty. Povrchově je upravena 3–vrstvým lazurovým nátěrem, který obsahuje jak impregnaci proti houbám a dřevokaznému hmyzu, tak i filtr proti UV záření. Kovové části jsou barveny práškovou barvou komaxit nebo jsou ošetřeny žárovým zinkováním. Šplhací síť a lano jsou polyamidové s ocelovým jádrem. Tato šplhací sestava je vhodná pro děti od 3 do 14 let. Dopadové plochy podle ČSN EN 1177.

Další informace

Kód 17889

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613