V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Snow Racer ULTIMATE PRO BOB STIGA

Snow Racer ULTIMATE PRO BOB STIGA
Stabilní, standardní sněhový řiditelný bob pro děti od sedmi let. Má všechno, čím se vyznačují boby Stiga - bezpečnostní brzdy, kovový rám, pevné lyžiny a volant.
Stabilní, standardní sněhový řiditelný bob pro děti od sedmi let. Má všechno, čím se vyznačují boby Stiga - bezpečnostní brzdy, kovový rám, pevné lyžiny a volant. Jsou vysoce odolné a trvanlivé.
Na zasněžených svazích na nich lze docílit poměrně vysoké rychlosti a užít si tak spoustu legrace. Uveze i dospělého člověka. Nosnost 90kg. Navíc má samonavíjecí lanko a přední carvingovou lyžinu pro snadnější zatáčení.
Jsou vysoce odolné a trvanlivé.
délka 105 cm
TÜV /GS atesty

Běžná cena: 2 790,00 Kč

Akční cena 2 450,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 Snow Racer ULTIMATE PRO BOB STIGA

Detaily

Snow Racer ULTIMATE PRO BOB STIGA Stabilní, standardní sněhový řiditelný bob pro děti od sedmi let. Má všechno, čím se vyznačují boby Stiga - bezpečnostní brzdy, kovový rám, pevné lyžiny a volant. Stabilní, standardní sněhový řiditelný bob pro děti od sedmi let. Má všechno, čím se vyznačují boby Stiga - bezpečnostní brzdy, kovový rám, pevné lyžiny a volant. Jsou vysoce odolné a trvanlivé. Na zasněžených svazích na nich lze docílit poměrně vysoké rychlosti a užít si tak spoustu legrace. Uveze i dospělého člověka. Nosnost 90kg. Navíc má samonavíjecí lanko a přední carvingovou lyžinu pro snadnější zatáčení.Automatický lanový naviják. Jsou vysoce odolné a trvanlivé. délka 105 cm TÜV /GS atesty

Další informace

Kód 269976

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661