V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

SKLUZAVKA EKO LINE 3 m modrá nyní AKCE doprava ZDARMA

SKLUZAVKA S LINE 3 m modrá nyní AKCE doprava ZDARMA
nejsilnější a nejpevnější skluzavka na trhu
SKLUZAVKA S LINE 3 m modrá
bez přípojky na vodu
Krásná skluzavka vyrobená z kvalitního recyklovaného plastu. Díky kvalitnímu postupu výroby je skluzavka mrazuvzdorná, odolná vůči UV záření, odolná vůči poškrábání.... Samozřejmostí je i kompletní certifikace dle evropských norem.

Upevňuje ve výšce cca 1,5m -1,6m

Délka: 300 cm
Barva materiálu: modrá
Materiál: recyklovaný polyetylen
Nosnost: 100 kg
Obal na skluzavku 50 Kč.

Běžná cena: 2 450,00 Kč

Akční cena 2 150,00 Kč

  SKLUZAVKA EKO LINE 3 m modrá nyní AKCE doprava ZDARMA

Detaily

SKLUZAVKA S LINE 3 m modrá nyní AKCE doprava ZDARMA nejsilnější a nejpevnější skluzavka na trhu bez přípojky na vodu S LINE 3 m modrá Krásná skluzavka vyrobená z kvalitního recyklovaného plastu. Díky kvalitnímu postupu výroby je skluzavka mrazuvzdorná, odolná vůči UV záření, odolná vůči poškrábání.... Samozřejmostí je i kompletní certifikace dle evropských norem. Upevňuje ve výšce cca 1,5m -1,6m Značka: Monkey´s Home Délka: 300 cm Barva materiálu: modrá Materiál: recyklovaný polyetylen Nosnost: 100 kg Specifikace skluzavka je vyrobena z plastu - polyethylenu s vysokou hustotou - HDPE, tvarovaný metodou vstřikování materiál HDPE je vysoce odolný proti různým vnějším vlivům, UV záření, únavě a zátěži skluzavka je vyrobena v Holandsku dle nejpřísnějších norem - vysoká kvalita zpracování a materiálu jednoduchá montáž - upevnění v horní části skluzavky za pomocí dvou šroubů - vruty se zápustnou hlavou, průměr 5 nebo 6 mm (nejsou součástí balení) výrobek je testován a schválen podle nejnovějších evropských směrnic a nařízení (certifikát bezpečnosti: TÜV, CE) Obal na skluzavku 50 Kč.DORRAVA ZDARMA SE VZTAHUJE POUZE NA SKLUZAVKU A MADLA U OSTATNÍHO ZBOŽÍ BUDE DOPRAVA ZPOPLATNĚNA

Další informace

Kód 414.015.004.001bez

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661