V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Sklápěcí vůz FLIEGL - zelený, třístranný BRUDER 2203

Sklápěcí vůz FLIEGL - zelený, třístranný BRUDER 2203
Sklápěcí vůz třístraný Lze vyklápět na tři strany, možno zapojit za všechny traktory Bruder, horní bočnice odendavací, dolní vyklápěcí
48 cm

Běžná cena: 655,00 Kč

Akční cena 595,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Sklápěcí vůz FLIEGL - zelený, třístranný BRUDER 2203

Detaily

Sklápěcí vůz FLIEGL - zelený, třístranný BRUDER 2203 Sklápěcí vůz třístraný Lze vyklápět na tři strany, možno zapojit za všechny traktory Bruder, horní bočnice odendavací, dolní vyklápěcí 48 cm NOVINAKA ROKU 2010! Inovativní sklápěcí vůz. Rozměry (D x Š x V): 48.00 x 9.00 x 18.00 •otočná tažná tyč •lze naklonit do obou stran nebo dozadu •vrchní část lze odstranit •boční a zadní stěna může být otevřena nahoru pokud je vrchní díl přidělaný •boční a zadní stěna může být otevřena dolů pokud vrchní díl není přidělaný •posuvník v zadní stěně lze posunutím nahoru odemknout a zamknout •zadní tažné zařízení •profilované pneumatiky •lze kombinovat se všemi traktory Profi sérii zejména se hodí k sérii 3000 Popis FLIEGL sklápěcí vůz je jediná hračka svého druhu s sortimentu Bruder. Nikdy předtím nebylo možné aby děti měly tak komplexní kontrolu nad přívěsem a který lze tak snadno sklopit do všech tří stran. Naším cílem bylo kombinovat realistické funkce přívěsu s výjimečným užitkem. Přední část přívěsu má posuvné ovládání pro inovativní sklápěcí jednotku. Máte-li ovládací páčku posunutu do leva, lze vyklápět vlevo, je-li napravo vyklápíte vpravo. Přesunete-li páku do středu, pak může být přívěs sklopen pouze dozadu. I bočnice vozu lze otevírat několika způsoby. S připojenou vrchní části lze bočnice otevřít nahoru. Pokud vrchní část sejmete, mohou být bočnice otevřeny dolu. Vyrobeno v Německu v měřítku 1:16. Vysoce kvalitní plast.

Další informace

Kód 261451

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613