V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Skládací koloběžka s nastavitelnou výškou řídítek, odpružení, blatníky, stojánek, popruh pro přenášení, nosnost 100 kg

Skládací koloběžka s nastavitelnou výškou řídítek, odpružení, blatníky, stojánek, popruh pro přenášení
e vyrobena z odolného a zároveň lehkého hliníku. Velikostně je vhodná jak pro juniory, tak pro dospělé. Je vybavena intuitivním skládacím mechanismem, který umožňuje koloběžku včetně řidítek během okamžiku minimalizovat na velikost, ve které jí lze pohodlně přenášet v ruce. Koloběžku lze díky přibalenému popruhu přenášet i přes rameno.
Díky systému odpružení a silné přední vidlici zvládne i zajížďky do terénu a jízda je tak pohodlnější. Kvalitní vysokorychlostní ložiska ABEC 9, nastavitelná výška řídítek a 230/200 mm kolečka vhodná především pro jízdu po asfaltu doplňují příjemné a svižné jízdní vlastnosti koloběžky a vysoký stupeň komfortu. Z hlediska bezpečnosti je koloběžka vybavena protiskluzovou aplikací na nášlapné ploše, blatníky a robustní zadní nášlapnou brzdou. Ta je zakončena gumovým prodloužením, které chrání před stříkající vodou. Praktickým vybavením je stojánek, díky kterému nemusíte koloběžku odkládat na zem, když zrovna nejezdíte. Díky těmto výborným vlastnostem a výraznému designu je koloběžka WORKER Amareli oblíbenou volbou milovníků rychlejšího cestování po městě i v lehčím terénu.
Technický popis:
hliníkový rám
přední i zadní odpružení
snadné skládání včetně řidítek
protiskluzový povrch nášlapu
zadní nášlapná brzda
přední a zadní blatník
gumové prodloužení na zadním blatníku
stojánek
zesílená přední vidlice
popruh pro přenášení
nastavitelná výška řidítek: 84-104 cm
šířka řidítek: 46,5 cm
rozměr nášlapné plochy: 35x13,5 cm
celková délka desky: 49 cm
výška nášlapu od země: 9,5 cm
ložiska: ABEC 9
průměr koleček: přední 230 mm, zadní 200 mm
materiál koleček: PU
tvrdost koleček: 82A
nosnost: 100 kg
rozměry koloběžky: 102,2 x 46,5 x 105 cm
rozměry ve složeném stavu: 87,5 x 13,5 x 39 cm
hmotnost: 5,57 kg

Běžná cena: 2 850,00 Kč

Akční cena 2 250,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 Skládací koloběžka s nastavitelnou výškou řídítek, odpružení, blatníky, stojánek, popruh pro přenášení, nosnost 100 kg

Detaily

Skládací koloběžka s nastavitelnou výškou řídítek, odpružení, blatníky, stojánek, popruh pro přenášení e vyrobena z odolného a zároveň lehkého hliníku. Velikostně je vhodná jak pro juniory, tak pro dospělé. Je vybavena intuitivním skládacím mechanismem, který umožňuje koloběžku včetně řidítek během okamžiku minimalizovat na velikost, ve které jí lze pohodlně přenášet v ruce. Koloběžku lze díky přibalenému popruhu přenášet i přes rameno. Díky systému odpružení a silné přední vidlici zvládne i zajížďky do terénu a jízda je tak pohodlnější. Kvalitní vysokorychlostní ložiska ABEC 9, nastavitelná výška řídítek a 230/200 mm kolečka vhodná především pro jízdu po asfaltu doplňují příjemné a svižné jízdní vlastnosti koloběžky a vysoký stupeň komfortu. Z hlediska bezpečnosti je koloběžka vybavena protiskluzovou aplikací na nášlapné ploše, blatníky a robustní zadní nášlapnou brzdou. Ta je zakončena gumovým prodloužením, které chrání před stříkající vodou. Praktickým vybavením je stojánek, díky kterému nemusíte koloběžku odkládat na zem, když zrovna nejezdíte. Díky těmto výborným vlastnostem a výraznému designu je koloběžka WORKER Amareli oblíbenou volbou milovníků rychlejšího cestování po městě i v lehčím terénu. Technický popis: hliníkový rám přední i zadní odpružení snadné skládání včetně řidítek protiskluzový povrch nášlapu zadní nášlapná brzda přední a zadní blatník gumové prodloužení na zadním blatníku stojánek zesílená přední vidlice popruh pro přenášení nastavitelná výška řidítek: 84-104 cm šířka řidítek: 46,5 cm rozměr nášlapné plochy: 35x13,5 cm celková délka desky: 49 cm výška nášlapu od země: 9,5 cm ložiska: ABEC 9 průměr koleček: přední 230 mm, zadní 200 mm materiál koleček: PU tvrdost koleček: 82A nosnost: 100 kg rozměry koloběžky: 102,2 x 46,5 x 105 cm rozměry ve složeném stavu: 87,5 x 13,5 x 39 cm hmotnost: 5,57 kg

Další informace

Kód 14335ISL

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661