V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Skimmer 38IN sáně 96 cm boby-kluzaák

Kombinace rychlosti, nízké hmotnosti, atraktivního designu a hlavně kvalitní zábavy na zasněžený kopec.
Neskutečnou zábavu neuvěřitelnou rychlostí přiváží “sáňky“ Rydr Skimmer 38IN, které bude mít každé dítě na prvním místě svého seznamu přání.

Saně Rydr Skimmer 38IN tvoří super kluzká plocha z kvalitního vysokohustotního polyetylenu a tři milimetry silná vrstva z voděodolné pěny. Rychlost, ultra nízká hmotnost, skladnost a atraktivní design, to jsou stěžejní vlastnosti saní Rydr Skimmer 38IN.

Běžná cena: 499,00 Kč

Akční cena 299,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Skimmer 38IN sáně 96 cm boby-kluzaák

Detaily

Kombinace rychlosti, nízké hmotnosti, atraktivního designu a hlavně kvalitní zábavy na zasněžený kopec. Neskutečnou zábavu neuvěřitelnou rychlostí přiváží “sáňky“ Rydr Skimmer 38IN, které bude mít každé dítě na prvním místě svého seznamu přání. Skimmer 38IN sáně 96 cm Saně Rydr Skimmer 38IN tvoří super kluzká plocha z kvalitního vysokohustotního polyetylenu a tři milimetry silná vrstva z voděodolné pěny. Rychlost, ultra nízká hmotnost, skladnost a atraktivní design, to jsou stěžejní vlastnosti saní Rydr Skimmer 38IN.

Další informace

Kód Skimmer 38IN es

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613