V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

SIKU World - traktor s přívěsem vertikální silo + dárek AKCE!

Popis produktu SIKU World - vertikální silo + dárek

Siku World - vertikální silo + DÁREK ( traktor s přívěsem) je skvělá limitovaná nabídka!
Silo s kapacitou 1,2 l je centrem každé Siku farmy v dětském pokoji. Pro nakládku traktorů s přívěsem nebo nákladních automobilů a tahačů siauta mohou najet rovnou pod silo. Díky výškově nastavitelným podpěrám v měřítku 1:87 se lehce přizpůsobí jakémukoliv nákladu. Jako indikártor zásoby v silu slouží průhledné okénko. Horní víko sila se po naplnění jednoduše uzamkne otočením víka vpravo. Dávkování zásoby ze sila lze regulovat díky otočnému-šroubovacímu uzávěru. Doporučujeme používat granule nebo sypký materiál, který je hrubozrnný.
Měřítko: 1:32
Rozměr: 276x276x60 mm
Vhodné pro děti: 3+

Běžná cena: 799,00 Kč

Akční cena 680,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

SIKU World -  traktor s přívěsem vertikální silo + dárek AKCE!

Detaily

Popis produktu SIKU World - vertikální silo + dárek Siku World - vertikální silo + DÁREK ( traktor s přívěsem) je skvělá limitovaná nabídka! Silo s kapacitou 1,2 l je centrem každé Siku farmy v dětském pokoji. Pro nakládku traktorů s přívěsem nebo nákladních automobilů a tahačů siauta mohou najet rovnou pod silo. Díky výškově nastavitelným podpěrám v měřítku 1:87 se lehce přizpůsobí jakémukoliv nákladu. Jako indikártor zásoby v silu slouží průhledné okénko. Horní víko sila se po naplnění jednoduše uzamkne otočením víka vpravo. Dávkování zásoby ze sila lze regulovat díky otočnému-šroubovacímu uzávěru. Doporučujeme používat granule nebo sypký materiál, který je hrubozrnný. Měřítko: 1:32 Rozměr: 276x276x60 mm Vhodné pro děti: 3+

Další informace

Kód 5602AO

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613