V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

SIKU Control - Třínápravový přívěs červený 6786

SIKU Control - Třínápravový přívěs červený
Popis produktu SIKU Control - Třínápravový přívěs červený

3-osý zvedací přívěs je detailně propracovaná kopie v měřítku 1:32.
Vzhledem k flexibilním možnostem nasazení, je zvedák stále více používán v oboru zemědělství a stavebnictví. SIKU působivě tento trend implementuje do CONTROL32 série s modelem značky Krampe. Tento model, vybavený 2 elektronicky řízenými ozubenými kolečky, kopíruje proces vyklápěče v reálném světě. Jakmile je vyklápěcí vůz v dolní poloze, uvolní se hák a vozidlo může okamžitě odjet. Je-li sklápěč nahoře, hák se automaticky zahákne. Sklápěče lze snadno přesouvat s nákladem těžkým až 300 gramů. Aby toho ale ještě nebylo málo, má tento model vzadu osvětlovací jednotku s dálkovými světly. Napájení je zajištěno z traktoru prostřednictvím kabelového připojení. Přívěs se dá zaháknout na všechny traktory SIKU CONTROL32 série.
Rozměr modelu: 180 x 340 x 120 mm
Věk: 3+

Běžná cena: 3 400,00 Kč

Akční cena 2 999,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

SIKU Control - Třínápravový přívěs červený 6786

Detaily

SIKU Control - Třínápravový přívěs červený Třínápravový červený přívěs. Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpracováním výrobků. Modely jsou technicky funkční a kromě dětí nadchnou i nejednoho sběratele. Pod korbou přívěsu je schována ruka, díky které lze korbu sundat na zem - tato technika je čim dál více využívána v zemědělství i stavebnictví. Přívěs lze naplnit nákladem o hmotnosti až 300g. Napájení je zajištěno z traktoru prostřednictvím kabelového připojení. Měřítko: 1:32 Rozměry: 18 x 34 x 12 cm Věk: 3+ Materiál: kov a plast

Další informace

Kód 0436786

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613