V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

SIKU Control - kultivátor 1:32

SIKU Control - kultivátor 1:32
Podmítač s funkčním rozkládáním pomocí servomotoru (ovládání pomocí dálkového ovladače traktoru). Podmítač je s traktorem propojen datovým kabelem. Podmítač nemá žádnou baterii, je napájen pomocí datového kabelu z traktoru).
Měřítko 1:32.
Bezdrátová technologie SIKU na kmitočtu 2,4 GHz (pásmo ISM), která byla poprvé použita v hračkářském průmyslu, umožňuje ovládat modely, aniž by musely mít přiděleny pevné kanály. Paralelně lze tak používat téměř neomezený počet vozů, aniž by si uživatel musel dávat pozor na kanály a frekvence ostatních uživatelů.
Spojeno pomocí datového kabelu s traktorem
Funkční prvky:
Elektricky řízený kultivátor
Obsah:
Vogel&Noot kultivátor
Datový kabel
Modely zemědělské techniky firmy SIKU jsou vyrobeny do nejmenších, avšak plně funkčních detailů. Přesto jsou velmi odolné a vhodné i pro „menší sběratele“.

3D náhled – SIKU Control kultivátor:

Běžná cena: 1 799,00 Kč

Akční cena 1 635,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

SIKU Control - kultivátor 1:32

Detaily

SIKU Control - kultivátor 1:32 Podmítač s funkčním rozkládáním pomocí servomotoru (ovládání pomocí dálkového ovladače traktoru). Podmítač je s traktorem propojen datovým kabelem. Podmítač nemá žádnou baterii, je napájen pomocí datového kabelu z traktoru). Měřítko 1:32. Bezdrátová technologie SIKU na kmitočtu 2,4 GHz (pásmo ISM), která byla poprvé použita v hračkářském průmyslu, umožňuje ovládat modely, aniž by musely mít přiděleny pevné kanály. Paralelně lze tak používat téměř neomezený počet vozů, aniž by si uživatel musel dávat pozor na kanály a frekvence ostatních uživatelů. Spojeno pomocí datového kabelu s traktorem Funkční prvky: Elektricky řízený kultivátor Obsah: Vogel&Noot kultivátor Datový kabel Modely zemědělské techniky firmy SIKU jsou vyrobeny do nejmenších, avšak plně funkčních detailů. Přesto jsou velmi odolné a vhodné i pro „menší sběratele“. 3D náhled – SIKU Control kultivátor:

Další informace

Kód 0436784O

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661