V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Sestava s houpačkou a dvouhoupačkou

Houpačková sestava SWING 3 dětem jen tak nezevšední. Umožňuje totiž vzájemné kombinování až čtyř různých prvků sestavy: jednoduchou houpačku lze rychle a snadno vyměnit za talířovou houpačku Swing nebo dětskou bezpečnostní sedačku se zajištěním. Závěsnou gondolu lze také naradit jednoduchou houpačkou. Dělitelná ocelová konstrukce spolu s jednoduchou houpačkou a závěsnou gondolou tvoří kompaktní sadu, kterou lze poskládat do praktického balení. Zahrada se tak rázem promění v hřiště plné dobrodružství a zábavy.

Parametry houpačky SWING 3
dělitelná konstrukce z precizních ocelových trubek
jednoduchá sedačka s nastavitelnými lany a bezpečnostními háky
gondola s umělohmotnou sedačkou a bezpečnostním závěsem
inovativní systém zavěšení, který zamezuje tvorbě smyček na laně
4 patky na zabetonování do země
možnost rozšíření o talířovou houpačku Swing nebo dětskou bezpečnostní sedačku se zajištěním
nosnost jednoduché sedačky a gondoly: 2 x 50 kg
rozměry houpačky (d × š × v): 230 x 185 x 202 cm
hmotnost houpačky: 27 kg
MADE in GERMANY
2 roky záruka, značkový servis KETTLER
testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV
ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS

Běžná cena: 6 990,00 Kč

Akční cena 5 990,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 Sestava s houpačkou a dvouhoupačkou

Detaily

Sestavu s jednoduchou závěsnou houpačkou a gondolou lze velmi jednoduše doplnit o další příslušenství - například o talířovou houpačku či dětskou bezpečnostní sedačku. Zahrada se tak rázem promění v hřiště plné dobrodružství a zábavy. Houpačková sestava SWING 3 dětem jen tak nezevšední. Umožňuje totiž vzájemné kombinování až čtyř různých prvků sestavy: jednoduchou houpačku lze rychle a snadno vyměnit za talířovou houpačku Swing nebo dětskou bezpečnostní sedačku se zajištěním. Závěsnou gondolu lze také naradit jednoduchou houpačkou. Dělitelná ocelová konstrukce spolu s jednoduchou houpačkou a závěsnou gondolou tvoří kompaktní sadu, kterou lze poskládat do praktického balení. Zahrada se tak rázem promění v hřiště plné dobrodružství a zábavy. Parametry houpačky SWING 3 dělitelná konstrukce z precizních ocelových trubek jednoduchá sedačka s nastavitelnými lany a bezpečnostními háky gondola s umělohmotnou sedačkou a bezpečnostním závěsem inovativní systém zavěšení, který zamezuje tvorbě smyček na laně 4 patky na zabetonování do země možnost rozšíření o talířovou houpačku Swing nebo dětskou bezpečnostní sedačku se zajištěním nosnost jednoduché sedačky a gondoly: 2 x 50 kg rozměry houpačky (d × š × v): 230 x 185 x 202 cm hmotnost houpačky: 27 kg MADE in GERMANY 2 roky záruka, značkový servis KETTLER testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS

Další informace

Kód S01053-0000K

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613