V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Schleich - Kůň s jezdcem, Hannah Zrzka na koni Quarter 42411 kloubová i v kolenou

Hannah by se později ráda stala zvěrolékařkou – stejně jako její maminka.
Schleich Zrzka na koni Quarter 42411
Hannah je vášnivou westernovou jezdkyní. Když se poprvé setkala se svou pětiletou Cayenne, byla docela vyděšená. Hannah si prozpěvovala něco jejím jemným hlasem. Za chvíli se ale Cayenn uklidnila. Od té doby jsou dvě nerozlučné kamarádky.Postavičky Schleich jsou detailně modelovány, láskyplně ručně malované a pedagogicky hodnotné.
Figurky mohou stát, jezdit na koni a sedět!
Sada obsahuje: 1× dívka, 1× kůň valach, 1× sedlo, 1× uzda, 1× třmeny.
Rozměr balení: 15×18×8,2 cm.
Věk 5–12 let.
Vrhni se spolu s kamarádkami z klubu Horse Club Sofií, Lisou a Sarah do víru dobrodružství podbarveného dusotem koňských kopyt.
Materiál: kvalitní gumový materiál.
Figurka je ručně malovaná.
Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými.

Běžná cena: 599,00 Kč

Akční cena 490,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Schleich - Kůň s jezdcem, Hannah Zrzka na koni Quarter 42411 kloubová i v kolenou

Detaily

Jezdec na koni - set obsahuje jak koně, tak i jezdce. Figurka může stát, jezdit na koni a sedět, ruce mohou uchopit. Postroj i jezdce lze oddělit od koně. Ručně malovaný model z tvrdé gumy. Rozměr cca 13x10x4cm. Tato hezká zrzka - Hannah má ráda procvičování svého koně Quartera. Je to americký kovbojský kůň, jeden z nejstarších amerických plemen koní. Rychlost, schopnost práce s dobytkem, inteligence, laskavost a další přednosti mu zůstaly dodnes a díky své povaze také jako ideální kůň na rodinné vyjížďky. Vrhni se spolu s kamarádkami z klubu Horse Club Hannah do dobrodružství - jsou zde jako 4 kamarádky ( malá sestra Mia, Sára, Lisa, Sofia).

Další informace

Kód 42411

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613