V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Schleich 42419 set westernová jezdkyně se zvířátky

set westernová jezdkyně se zvířátky
Schleich 42419 set westernová jezdkyně se zvířátky
Figurka Schleich 42419 - Set westernová jezdkyně se zvířátky potěší všechny malé i velké milovníky a sběratele koňských figurek z dílny této německé značky. Kolekce Farm World si klade za cíl seznámit děti se zvířaty a životem na farmě. Další model do sbírky velice věrně ztvárňuje jezdkyni na americkém honáckém koni, který patří k těm nejvhodnějším pro westernové ježdění, při kterém se uzda drží jen jednou rukou. Společnost jim dělá telátko a zlatý retrívr. Všechny figurky vynikají kvalitou a precizností zpracování, jsou vyrobené z kvalitní tvrdé gumy, ručně malované a propracované do posledního detailu. Děti s touto čtveřicí získají nové možnosti pro hraní a sběratelé další úžasný kousek.

Klíčové vlastnosti figurky Schleich 42419 - Set westernová jezdkyně se zvířátky
Figurka jezdkyně na honáckém koni na hraní i do sbírky od německé značky Schleich
Produkt od značky známé kvalitou a precizností zpracování
Model z kolekce Schleich Farm World proslulé dokonale věrným ztvárněním
Figurka ztvárňující westernovou jezdkyni, která uzdu drží jen jednou rukou
Jezdkyně může sedět v sedle nebo stát na zemi
Figurka amerického honáckého koně osedlaného westernovým sedlem
Model osedlaného koně, jehož jezdce, sedlo a uzdu lze sejmout
Set s jezdkyní a koněm doplněný figurkou zlatého retrívra a černého telátka
Ručně malované a detailně propracované figurky koně, jezdkyně, telátka a psa
Figurky Schleich vyrobené z tvrdého, kvalitního gumového materiálu
Krásná figurka osedlaného honáckého koně pro nové dětské hry
Půvabný model koně s jezdkyní a dalšími zvířaty pro rozšíření sbírky
Vhodné pro děti od 3 let
Sada obsahuje:
1 × westernová jezdkyně
1 × hřebec amerického honáckého koně
1 × tele, mládě černého Anguse
1 × zlatý retrívr
1 × sedlo
1 × uzda

Materiál:
Tvrdá guma

Rozměry figurky (š × h × v):
24,5 × 5,20 × 19 cm

Vhodné pro děti od:
3 let

Poznámka:
Jezdkyni, westernové sedlo a uzdu lze sejmout

Běžná cena: 650,00 Kč

Akční cena 499,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Schleich 42419 set westernová jezdkyně se zvířátky

Detaily

set westernová jezdkyně se zvířátky Schleich 42419 set westernová jezdkyně se zvířátky Figurka Schleich 42419 - Set westernová jezdkyně se zvířátky potěší všechny malé i velké milovníky a sběratele koňských figurek z dílny této německé značky. Kolekce Farm World si klade za cíl seznámit děti se zvířaty a životem na farmě. Další model do sbírky velice věrně ztvárňuje jezdkyni na americkém honáckém koni, který patří k těm nejvhodnějším pro westernové ježdění, při kterém se uzda drží jen jednou rukou. Společnost jim dělá telátko a zlatý retrívr. Všechny figurky vynikají kvalitou a precizností zpracování, jsou vyrobené z kvalitní tvrdé gumy, ručně malované a propracované do posledního detailu. Děti s touto čtveřicí získají nové možnosti pro hraní a sběratelé další úžasný kousek. Klíčové vlastnosti figurky Schleich 42419 - Set westernová jezdkyně se zvířátky Figurka jezdkyně na honáckém koni na hraní i do sbírky od německé značky Schleich Produkt od značky známé kvalitou a precizností zpracování Model z kolekce Schleich Farm World proslulé dokonale věrným ztvárněním Figurka ztvárňující westernovou jezdkyni, která uzdu drží jen jednou rukou Jezdkyně může sedět v sedle nebo stát na zemi Figurka amerického honáckého koně osedlaného westernovým sedlem Model osedlaného koně, jehož jezdce, sedlo a uzdu lze sejmout Set s jezdkyní a koněm doplněný figurkou zlatého retrívra a černého telátka Ručně malované a detailně propracované figurky koně, jezdkyně, telátka a psa Figurky Schleich vyrobené z tvrdého, kvalitního gumového materiálu Krásná figurka osedlaného honáckého koně pro nové dětské hry Půvabný model koně s jezdkyní a dalšími zvířaty pro rozšíření sbírky Vhodné pro děti od 3 let Sada obsahuje: 1 × westernová jezdkyně 1 × hřebec amerického honáckého koně 1 × tele, mládě černého Anguse 1 × zlatý retrívr 1 × sedlo 1 × uzda Materiál: Tvrdá guma Rozměry figurky (š × h × v): 24,5 × 5,20 × 19 cm Vhodné pro děti od: 3 let Poznámka: Jezdkyni, westernové sedlo a uzdu lze sejmout

Další informace

Kód 42419

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613