V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Rainbocorns: Zlaté vejce s roztomilým plyšovým jednorožcem a spoustou překvapení!

Velké zlaté vejce s roztomilým plyšovým jednorožcem a spoustou překvapení!
Na první pohled je jasné, co se ve vajíčku ukrývá! Roh, který z vajíčka vykukuje, je jasné znamení.
Po otevření skořápky se děti mohou těšit na jednoho z 3 krásných jednorožců a dalších 25 překvapení, které jsou ukryté ve vajíčku!
Obsah balení: velké vejce, plyšák, flitrové srdce, 2 mašle, čelenka, 2 glitrová pera, třpytky, štětec, šablona s nálepkami, gumička, 2 nálepky, 1 náramek, 3 kamínky, 3 prstýnky, 3 sponky, 3 plastové figurky, 3 malé plastové vajíčka, 1 průvodce.

Běžná cena: 1 699,00 Kč

Akční cena 1 399,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Rainbocorns: Zlaté vejce s roztomilým plyšovým jednorožcem a spoustou překvapení!

Detaily

Velké zlaté vejce s roztomilým plyšovým jednorožcem a spoustou překvapení! Na první pohled je jasné, co se ve vajíčku ukrývá! Roh, který z vajíčka vykukuje, je jasné znamení. Po otevření skořápky se děti mohou těšit na jednoho z 3 krásných jednorožců a dalších 25 překvapení, které jsou ukryté ve vajíčku! Obsah balení: velké vejce, plyšák, flitrové srdce, 2 mašle, čelenka, 2 glitrová pera, třpytky, štětec, šablona s nálepkami, gumička, 2 nálepky, 1 náramek, 3 kamínky, 3 prstýnky, 3 sponky, 3 plastové figurky, 3 malé plastové vajíčka, 1 průvodce. Velké zlaté vejce s roztomilým plyšovým jednorožcem a spoustou překvapení! Na první pohled je jasné, co se ve vajíčku ukrývá! Roh, který z vajíčka vykukuje, je jasné znamení. Po otevření skořápky se děti mohou těsit na jednoho z 3 krásných jednorožců a dalších 25 překvapení, které jsou ukryté ve vajíčku! Obsah balení: velké vejce plyšák flitrové srdce 2 mašle čelenka 2 glitrová pera třpytky, štětec, šablona s nálepkami, gumička, 2 nálepky, 1 náramek, 3 kamínky 3 prstýnky 3 sponky 3 plastové figurky 3 malé plastové vajíčka 1 průvodce

Další informace

Kód Kód: ZU9209bf

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613