V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

POLARIS SPORTSMAN 850 SILVER 24 V - elektrické vozítko

Polaris Sportsman 850 24V PEG PEREGO
Polaris Sportsman 850 Silver je nejsilnější z elektrických čtyřkolek Peg Pérego. Je to dokonalá kopie původního Polaris Quad až do nejmenšího detailu: palubní deska, víčko nádrže, maketa motoru, vyztužené blatníky, mohutný nárazník a chladič. Čtyřkolka s dobíjecí baterií 24V je vhodná pro děti od 6 let. I ty nejnerovnější povrchy zvládá s naprostou důvěrou. Se svými dvěma motory o celkovém výkonu 680W a jeho dvěma poháněnými koly může dosáhnout rychlosti až 10 km/h a zvládne snadno stoupání do 17%.
Polaris Sportsman 850 Silver nabízí maximální jízdní komfort. Má 4 velká kola s centrálním pryžovým pásem, který výrazně zvyšuje přilnavost na různých typech terénu. Akcelerátor a brzda je v jednom pedálu, Polaris Sportsman 850 Silver je uveden do pohybu sešlápnutím plynového pedálu a jakmile vaše dítě uvolní nohu z pedálu, začne brzdit. Má dvě rychlosti vpřed a jednu vzad. Druhý rychlostní stupeň má zámek, aby se zabránilo používání dětmi, které se teprve učí řídit. Řazení rychlostní pákou.
Velký prostor umožňuje přepravovat dva pasažéry na velkém sedadle, které má pro druhého pasažéra opěradlo. Praktické držadlo vede podél celého zadního nosiče zavazadel. Polaris Sportsman 850 má nosič zavazadel také vpředu. Pro pohodlí řidiče i spolujezdce slouží široké stupačky.
Baterie 24V/12Ah se nachází v prostoru pod kapotou s bezpečnostní pojistkou. Baterii lze nabíjet nabíječkou ze standardní elektrické zásuvky přímo ve vozidle, případně po vyjmutí baterie z vozidla. Baterie a nabíječka jsou součástí vozidla.
Vysoká kvalita materiálů použitých k výrobě, testy a certifikáty zaručují bezpečnost vašeho dítěte. Karosérie je uzavřená, zabraňuje dítěti dotýkat se vnitřních mechanizmů.

Běžná cena: 25 300,00 Kč

Akční cena 22 400,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

POLARIS SPORTSMAN 850 SILVER 24 V - elektrické vozítko

Detaily

Polaris Sportsman 850 24V PEG PEREGO Polaris Sportsman 850 Silver je nejsilnější z elektrických čtyřkolek Peg Pérego. Je to dokonalá kopie původního Polaris Quad až do nejmenšího detailu: palubní deska, víčko nádrže, maketa motoru, vyztužené blatníky, mohutný nárazník a chladič. Čtyřkolka s dobíjecí baterií 24V je vhodná pro děti od 6 let. I ty nejnerovnější povrchy zvládá s naprostou důvěrou. Se svými dvěma motory o celkovém výkonu 680W a jeho dvěma poháněnými koly může dosáhnout rychlosti až 10 km/h a zvládne snadno stoupání do 17%. Polaris Sportsman 850 Silver nabízí maximální jízdní komfort. Má 4 velká kola s centrálním pryžovým pásem, který výrazně zvyšuje přilnavost na různých typech terénu. Akcelerátor a brzda je v jednom pedálu, Polaris Sportsman 850 Silver je uveden do pohybu sešlápnutím plynového pedálu a jakmile vaše dítě uvolní nohu z pedálu, začne brzdit. Má dvě rychlosti vpřed a jednu vzad. Druhý rychlostní stupeň má zámek, aby se zabránilo používání dětmi, které se teprve učí řídit. Řazení rychlostní pákou. Velký prostor umožňuje přepravovat dva pasažéry na velkém sedadle, které má pro druhého pasažéra opěradlo. Praktické držadlo vede podél celého zadního nosiče zavazadel. Polaris Sportsman 850 má nosič zavazadel také vpředu. Pro pohodlí řidiče i spolujezdce slouží široké stupačky. Baterie 24V/12Ah se nachází v prostoru pod kapotou s bezpečnostní pojistkou. Baterii lze nabíjet nabíječkou ze standardní elektrické zásuvky přímo ve vozidle, případně po vyjmutí baterie z vozidla. Baterie a nabíječka jsou součástí vozidla. Vysoká kvalita materiálů použitých k výrobě, testy a certifikáty zaručují bezpečnost vašeho dítěte. Karosérie je uzavřená, zabraňuje dítěti dotýkat se vnitřních mechanizmů.

Další informace

Kód IGOD0580

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661