V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Pískoviště zasouvací s domečkem na odpočinek

Potom, co děti skončí hru na písku, je možno odpočívadlem popojet a zakrýt jím celou plochu pískoviště. Tím ochráníte písek před znečištěním a udržíte ho v čistotě. Odpočívadlo se pak může stát čím chcete: domečkem, dívčím budoárem, vojenskou základnou, rozšířeným prostorem při hře na pískovišti i úschovnou pro hračky na písek. Na léto ho tak můžete vybavit dětským nábytkem, maskáčovou látkou nebo množstvím růžového baldachýnu. Záleží jen fantazii vašich dětí. Tento výrobek přináší vašim dětem radost, ale je zároveň neuvěřitelně praktický!
Pro prodloužení životnosti tohoto výrobku doporučujeme ošetřit dřevo povrchovou úpravou.
Věk: 3+
Rozměr domku: 120 x 125 x výška 143 cm
Rozměr pískoviště: 115 x 115 x 21,5 cm

Běžná cena: 4 750,00 Kč

Akční cena 3 599,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Pískoviště zasouvací s domečkem na odpočinek

Detaily

Woody Zahradní odpočívadlo se zasouvacím pískovištěm Po skončení hry na písku je možno odpočívadlem zakrýt celou plochu pískoviště. Odpočívadlo se může stát čím chcete: domečkem, dívčím budoárem, vojenskou základnou, rozšířeným prostorem při hře na pískovišti i úschovnou pro hračky. Hračka je vyrobena z přírodního dřeva bez nátěru. Můžete si jej tedy domalovat podle sebe. Rozměr domku: 120×125×143 cm. Rozměr pískoviště: 115×115×21,5 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme: Nátěrem lazurovacím lakem dřevo uchráníte před dřevokazným hmyzem a povětrnostními vlivy. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.

Další informace

Kód 102191902O.B.

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613