V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Peg-Pérego traktor John Deere Ground Loader 12V

Popis produktu
Peg-Pérego John Deere Ground Loader 12V
Jednomístné dětské elektrické vozítko od italské firmy Peg-Pérego v licencovaném designu amerického výrobce traktorů John Deere, určeno pro děti od 3 let. Jde o robustní elektrický traktor s čelním nakladačem, který je vybavený nastavitelným sedadlem, proporčním plynovým pedálem a funkčním FM rádiem. Výkon elektrických motorů a baterie, poskytuje vozítku minimální dobu jízdy kolem 30 minut, ale skutečná doba jízdy bývá i několikanásobně vyšší, záleží na způsobu jízdy a druhu terénu. Autíčko má dvě rychlosti vpřed (3,5 km/h) a (7,3 km/h) a jednu vzad (3,2 km/h) a ovládají se pomocí řadicí páky. Traktor John Deere Ground Loader lehce zvládne nerovné, zpevněné i nezpevněné terény a mírné kopečky s max. stoupáním 5%. Plynový pedál a brzda jsou integrované v jednom pedálu, po sešlápnutí akcelerátoru se autíčko rozjede a po uvolnění začne brzdit. Sedadlo je anatomicky tvarované opatřené loketními opěrkami a je nastavitelné do několika poloh. Všechna dětská elektrická vozítka vyrobena firmou Peg-Pérego jsou vždy dodávána včetně nabíječky a baterie. Montážní manuál elektrického autíčka JOHN DEERE GROUND LOADER 12V v PDF.
Vlastnosti a funkce vozítka:
provedení autíčka je v licencovaném designu amerického výrobce traktorů John Deere
široká kola opatřena dezénem, poskytuji autíčku vynikající stabilitu v jakémkoliv terénu
lehce zvládne nerovné, zpevněné i nezpevněné terény a mírné kopečky s max. stoupáním 5%
ručně ovládaný čelní nakladač
polohovatelné, anatomicky tvarované sedadlo s loketními opěrkami
plynový pedál a brzda jsou integrované v jednom pedálu
baterie a el. nabíječka jsou standartní součástí el. vozítka
použity jen kvalitní, zdravotně nezávadné materiály
profesionální dílenské zpracování a provedení
Technické parametry:
počet míst k sezení: 1
baterie: 12V 8Ah
minimální doba jízdy: 30 min. (v závislosti na způsobu jízdy a druhu terénu)
motor: 2 x 165 W
rychlostní stupně: 2 vpřed + 1 zpět
rychlost (km/h): 1.stupeň - (3,5 km/h), 2.stupeň (7,3 km/h), Zpátečka R (3,2 km/h)
maximální zatížení: 40 kg
hmotnost vozítka: 18 kg
maximální stoupání: 5%
vhodný terén: pevný i nezpevněný (tráva)
rozměry vozítka (D x V x Š): 141 x 71 x 63 cm
rozměry přepravního kartonu (d x v x š): 63,3 x 108,5 x 49,3 cm
záruka: 24 měsíců
certifikace: CE, ISO 9001

Běžná cena: 9 990,00 Kč

Akční cena 8 499,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Peg-Pérego traktor John Deere Ground Loader 12V

Detaily

Popis produktu Peg-Pérego John Deere Ground Loader 12V Jednomístné dětské elektrické vozítko od italské firmy Peg-Pérego v licencovaném designu amerického výrobce traktorů John Deere, určeno pro děti od 3 let. Jde o robustní elektrický traktor s čelním nakladačem, který je vybavený nastavitelným sedadlem, proporčním plynovým pedálem a funkčním FM rádiem. Výkon elektrických motorů a baterie, poskytuje vozítku minimální dobu jízdy kolem 30 minut, ale skutečná doba jízdy bývá i několikanásobně vyšší, záleží na způsobu jízdy a druhu terénu. Autíčko má dvě rychlosti vpřed (3,5 km/h) a (7,3 km/h) a jednu vzad (3,2 km/h) a ovládají se pomocí řadicí páky. Traktor John Deere Ground Loader lehce zvládne nerovné, zpevněné i nezpevněné terény a mírné kopečky s max. stoupáním 5%. Plynový pedál a brzda jsou integrované v jednom pedálu, po sešlápnutí akcelerátoru se autíčko rozjede a po uvolnění začne brzdit. Sedadlo je anatomicky tvarované opatřené loketními opěrkami a je nastavitelné do několika poloh. Všechna dětská elektrická vozítka vyrobena firmou Peg-Pérego jsou vždy dodávána včetně nabíječky a baterie. Montážní manuál elektrického autíčka JOHN DEERE GROUND LOADER 12V v PDF. Vlastnosti a funkce vozítka: provedení autíčka je v licencovaném designu amerického výrobce traktorů John Deere široká kola opatřena dezénem, poskytuji autíčku vynikající stabilitu v jakémkoliv terénu lehce zvládne nerovné, zpevněné i nezpevněné terény a mírné kopečky s max. stoupáním 5% ručně ovládaný čelní nakladač polohovatelné, anatomicky tvarované sedadlo s loketními opěrkami plynový pedál a brzda jsou integrované v jednom pedálu baterie a el. nabíječka jsou standartní součástí el. vozítka použity jen kvalitní, zdravotně nezávadné materiály profesionální dílenské zpracování a provedení Technické parametry: počet míst k sezení: 1 baterie: 12V 8Ah minimální doba jízdy: 30 min. (v závislosti na způsobu jízdy a druhu terénu) motor: 2 x 165 W rychlostní stupně: 2 vpřed + 1 zpět rychlost (km/h): 1.stupeň - (3,5 km/h), 2.stupeň (7,3 km/h), Zpátečka R (3,2 km/h) maximální zatížení: 40 kg hmotnost vozítka: 18 kg maximální stoupání: 5% vhodný terén: pevný i nezpevněný (tráva) rozměry vozítka (D x V x Š): 141 x 71 x 63 cm rozměry přepravního kartonu (d x v x š): 63,3 x 108,5 x 49,3 cm záruka: 24 měsíců certifikace: CE, ISO 9001

Další informace

Kód 32323

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661