V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Peg Perego CORRAL BEARCAT

Detail produktu:

1 rychlostní stupeň vpřed a zpátečku se ovládá řadící pákou na nádrži.
Akcelerátor a brzda je v jednom pedálu, stlačením pedálu se rozjíždí, uvolněním automaticky brzdí.
Řidítka vybavena protiskluzovými návleky rukojetí zaručují stabilní držení během řízení.
Vaše dítě může jezdit bezpečně díky čtyřem kolům, které zaručují stabilitu i při jízdě v zatáčkách a umožňují mu zůstat stabilní, i když se zastavilo, aniž by muselo dát nohy na zem.
Běhouny kol se vzorkem zlepšují přilnavost.
Velké stupačky nabízejí bezpečné a pohodlné držení a blatníky ochranu proti postříkání z kaluží.
Prodloužené sedadlo je velké a pohodlné, dostatek prostoru pro nohy umožňuje využít čtyřkolku dlouhodobě i po druhém roku věku.
Baterie 6V/4,5 Ah se nachází v prostoru pod sedadlem s bezpečnostní pojistkou.
Baterii lze nabíjet nabíječkou ze standardní elektrické zásuvky přímo ve vozidle, případně po vyjmutí baterie z vozidla.
Baterie a nabíječka jsou součástí vozidla.

Specifikace:

vhodné od věku: 2+
počet míst k sezení: 1
počet převodových stupňů: 1
počet kol:4
počet poháněných kol:1
motory/výkon:1×50W
baterie :6V 4,5 Ah
nabíječka baterie: 1×6V
pro povrchy: zpevněné, hladké, rovné
maximální stoupání: 5%
kola: běhoun se vzorkem
akcelerátor: plynový pedál
brzda: plynový pedál/brzda
výdrž baterie: *1/ 70 min.
rychlost na 1.stupeň: 3,7 km/hod
rychlost na zpátečku: 3,6 km/hod
rozměry: d/v/š 99×64×61,5 cm
váha: 11,3 kg
maximální zatížení: *2/ 25 kg

*1/ výdrž baterie je pouze orientační a je závislá na způsobu použití, obsluze, povrchu a zatížení. Uvedený čas je výsledkem dosaženým v případě, že baterie je užívána v poměru – ¾ své kapacity na rovném, zpevněném terénu a ¼ své kapacity na nerovném nebo šikmém terénu

*2/ nepřetěžujte, maximální hmotnost dítěte zaručí řádné fungování hračky a baterií Výrobce si vyhrazuje právo technických změn v průběhu výroby.

Běžná cena: 4 990,00 Kč

Akční cena 4 200,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 Peg Perego CORRAL BEARCAT

Detaily

Detail produktu: 1 rychlostní stupeň vpřed a zpátečku se ovládá řadící pákou na nádrži. Akcelerátor a brzda je v jednom pedálu, stlačením pedálu se rozjíždí, uvolněním automaticky brzdí. Řidítka vybavena protiskluzovými návleky rukojetí zaručují stabilní držení během řízení. Vaše dítě může jezdit bezpečně díky čtyřem kolům, které zaručují stabilitu i při jízdě v zatáčkách a umožňují mu zůstat stabilní, i když se zastavilo, aniž by muselo dát nohy na zem. Běhouny kol se vzorkem zlepšují přilnavost. Velké stupačky nabízejí bezpečné a pohodlné držení a blatníky ochranu proti postříkání z kaluží. Prodloužené sedadlo je velké a pohodlné, dostatek prostoru pro nohy umožňuje využít čtyřkolku dlouhodobě i po druhém roku věku. Baterie 6V/4,5 Ah se nachází v prostoru pod sedadlem s bezpečnostní pojistkou. Baterii lze nabíjet nabíječkou ze standardní elektrické zásuvky přímo ve vozidle, případně po vyjmutí baterie z vozidla. Baterie a nabíječka jsou součástí vozidla. Specifikace: vhodné od věku: 2+ počet míst k sezení: 1 počet převodových stupňů: 1 počet kol:4 počet poháněných kol:1 motory/výkon:1×50W baterie :6V 4,5 Ah nabíječka baterie: 1×6V pro povrchy: zpevněné, hladké, rovné maximální stoupání: 5% kola: běhoun se vzorkem akcelerátor: plynový pedál brzda: plynový pedál/brzda výdrž baterie: *1/ 70 min. rychlost na 1.stupeň: 3,7 km/hod rychlost na zpátečku: 3,6 km/hod rozměry: d/v/š 99×64×61,5 cm váha: 11,3 kg maximální zatížení: *2/ 25 kg *1/ výdrž baterie je pouze orientační a je závislá na způsobu použití, obsluze, povrchu a zatížení. Uvedený čas je výsledkem dosaženým v případě, že baterie je užívána v poměru – ¾ své kapacity na rovném, zpevněném terénu a ¼ své kapacity na nerovném nebo šikmém terénu *2/ nepřetěžujte, maximální hmotnost dítěte zaručí řádné fungování hračky a baterií Výrobce si vyhrazuje právo technických změn v průběhu výroby.

Další informace

Kód IGED1165

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613