V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Papoušek plyšový chodící a opakující slova 20 cm

Papoušek plyšový chodící a opakující slova
Papoušek plyšový chodící a opakující slova 20 cm na baterie 2 barvy.
Papoušek plyšový chodící a opakukující slova 20 cm na baterie.
Papouškovi zmáčkněte tlačítko na levém křídýlku a tím papoušek začne nahrávat co mu říkáte. Jakmile domluvíte papoušek zopakuje, co jste mu řekli přitom začne chodit. Pokud papouška budete chtít vypnout, opět zmáčkněte tlačítko na křidýlku a tím ho vypnete.

Vhodné pro děti od 3 let.

Krásného opakujícího papouška dodáváme dle aktuální skladové dostupnosti. V případě zájmu o konkrétní barvu papouška, prosíme o uvedení do poznámky v objednávce. Pokusíme se Vám vyjít vstříc.
Cena za kus.

Výška papouška je 20 cm.

Běžná cena: 420,00 Kč

Akční cena 350,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Papoušek plyšový chodící a opakující slova 20 cm

Detaily

Papoušek plyšový chodící a opakující slova Papoušek plyšový chodící a opakující slova 20 cm na baterie 2 barvy. Papoušek plyšový chodící a opakukující slova 20 cm na baterie. Papouškovi zmáčkněte tlačítko na levém křídýlku a tím papoušek začne nahrávat co mu říkáte. Jakmile domluvíte papoušek zopakuje, co jste mu řekli přitom začne chodit. Pokud papouška budete chtít vypnout, opět zmáčkněte tlačítko na křidýlku a tím ho vypnete. Vhodné pro děti od 3 let. Krásného opakujícího papouška dodáváme dle aktuální skladové dostupnosti. V případě zájmu o konkrétní barvu papouška, prosíme o uvedení do poznámky v objednávce. Pokusíme se Vám vyjít vstříc. Cena za kus. Výška papouška je 20 cm.

Další informace

Kód 660218

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613