V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka Happy Kidz Emily 50 cm se šálou

EMILY nosí šedý outfit se spoustou třpytek, v kombinaci s růžovými vysokými botkami a růžovým plyšovým šálem. Nevypadá skvěle ?
9-kloubová stojící panenka s blond vlasy, hnědýma očima a certifikátem
Emily je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá tato GÖTZ panenka přichází s certifikátem ověření jako ukazatel kvality.

Obsahuje DVD se stylingem! Představuje různé účesy, které budete milovat spolu se svojí panenkou. Bavte se!

50 cm vysoká vinylová panenka EMILY z kolekce HAPPY KIDZ od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Celkem 9 pohyblivých částí - krk, ramena, lokty, kyčle, kolena. Materiál vinyl.

Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let.

Běžná cena: 2 750,00 Kč

Akční cena 2 000,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

   Götz panenka Happy Kidz Emily 50 cm se šálou

Detaily

panenka Emily Götz 50 cm, plně kloubová,pevné tělíčko. EMILY nosí šedý outfit se spoustou třpytek, v kombinaci s růžovými vysokými botkami a růžovým plyšovým šálem. Nevypadá skvěle ? 9-kloubová stojící panenka s blond vlasy, hnědýma očima a certifikátem Emily je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá tato GÖTZ panenka přichází s certifikátem ověření jako ukazatel kvality. Obsahuje DVD se stylingem! Představuje různé účesy, které budete milovat spolu se svojí panenkou. Bavte se! 50 cm vysoká vinylová panenka EMILY z kolekce HAPPY KIDZ od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Celkem 9 pohyblivých částí - krk, ramena, lokty, kyčle, kolena. Materiál vinyl. Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let.

Další informace

Kód 225685

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613