V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka Hannah Happy Birthday 50 cm poslední kus

panenka Hannah Happy Birthday Götz design
Hannah Happy Birthday Götz
Hannah slaví narozeniny, 50 cm, stojící panenka s dlouhými vlasy a hnědé oči, vysoce kvalitní 16-dílná sada. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné.
5-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, hnědé vlasy a hnědé oči, z kolekce HANNAH
1459075
Hannah se nemůže dočkat oslavy svých narozenin.

Celkem má 5 pohyblivých částí - krk, ramena, kyčle. Vlasy jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno umýt a česat. Materiál vinyl. Obsahuje certifikát a DVD s prezentací účesů.

Hannah je součástí rodiny Götz panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá panenka je opatřena certifikátem.

Vhodné pro děti od 3 let.Doporučujm panenku od 5 let

Běžná cena: 2 350,00 Kč

Akční cena 2 200,00 Kč

    Götz panenka Hannah Happy Birthday 50 cm poslední kus

Detaily

panenka Hannah Happy Birthday Götz design Hannah Happy Birthday Götz Hannah slaví narozeniny, 50 cm, stojící panenka s dlouhými vlasy a hnědé oči, vysoce kvalitní 16-dílná sada. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. 5-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, hnědé vlasy a hnědé oči, z kolekce HANNAH 1459075 Hannah se nemůže dočkat oslavy svých narozenin. Celkem má 5 pohyblivých částí - krk, ramena, kyčle. Vlasy jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno umýt a česat. Materiál vinyl. Obsahuje certifikát a DVD s prezentací účesů. Hannah je součástí rodiny Götz panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá panenka je opatřena certifikátem. Vhodné pro děti od 3 let.Doporučujm panenku od 5 let

Další informace

Kód 225691

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661