V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka Happy Kidz baletka Sophie 50 cm

panenka Götz Happy Kidz Sophie 50 cm baletka
9-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, hnědé vlasy a hnědé oči, z kolekce HAPPY KIDZ
stojící panenka, kluby i v loktech a kolenou , na obrázku z nahých panenek druhá zleva, panenka Götz Happy Kidz Sophie 50 cm . Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné.
9-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, hnědé vlasy a hnědé oči, z kolekce HAPPY KIDZ

Krásná a kvalitní panenka přichází od výrobců ještě dokonalejší - vytvořením dalších kloubů v kolenou, loktech a kyčlích bude moci vytvořit ještě větší škálu pozic. Jóga, jízda na koni, horolezectví a mnoho dalších kreativních scén se bse může odehrát s naší panenkou. Zrovna dnes se Sophie chystá na balet .
Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné.

Sophie je z rodiny panenek Gotz, které jsou vyrobeny a očíslovány omezenou výrobní standardou nejvyšší kvality. Jejich tváře byly navrženy od renomovaných návrhářů pro panenky. Jako označení kvality je každá panenka Götz opatřen certifikátem.

1366015


Doporučujeme panenku ve věku od 5 let
Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění.

Běžná cena: 2 750,00 Kč

Akční cena 2 000,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

   Götz panenka Happy Kidz baletka Sophie 50 cm

Detaily

panenka Götz Happy Kidz Sophie 50 cm 9-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, hnědé vlasy a hnědé oči, z kolekce HAPPY KIDZ Sophie je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá tato GÖTZ panenka je opatřena certifikátem jako ukazatel kvality. Panenka Sophie 50 cm vysoká vinylová panenka Sophie z kolekce HAPPY KIDZ od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Celkem 9 pohyblivých částí - krk, ramena, lokty, kyčle, kolena. Materiál vinyl. Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let. stojící panenka, kluby i v loktech a kolenou , na obrázku z nahých panenek druhá zleva ,panenka Götz Happy Kidz Sophie 50 cm . Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. panenka Götz Happy Kidz Sophie 50 cm Krásná a kvalitní panenka přichází od výrobců ještě dokonalejší - vytvořením dalších kloubů v kolenou, loktech a kyčlích bude moci vytvořit ještě větší škálu pozic. Tak jóga, jízda na koni, horolezectví a mnoho dalších kreativních scén se bude snadno s panenkou hrát. Zrovna dnes se Sophie chystá na balet . Pouze vysoká kvalita vlasů se používá spolu s přirozeným vzhledem pro panenky GOTZ. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Sophie je z rodiny panenek Gotz, které jsou vyrobeny a očíslovány omezenou výrobní standardou nejvyšší kvality. Jejich tváře byly navrženy od renomovaných návrhářů pro panenky. Jako označení kvality je každá panenka Götz opatřena certifikátem. 13 66 015 Hmotnost: ~ 690 g Doporučujeme panenku ve věku od 5 let Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění.

Další informace

Kód 269472

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613