V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka Hannah 50 cm kadeřnické studio + 18 doplňků

Hannah miluje vlasový styling podle Götze
Hannah 50 cm kadeřnické studio Götz design
Č.: 1459073
Panenka Götz Hannah Kadeřnické Studio 50cm + 18 ks doplňků
Samostatně stojící panenka s dlouhými blondatými vlasy a modrýma očima, Vysoce kvalitní + 18-dílná sada
vysoká kvalita
Rozměry výrobku: 50 cm
Věk: 3+
Barva očí: modrá
Materiál: vinyl, kvalitní vlasy po celé hlavě, které lze kartáčovat
Set obsahuje: 18 dílů
vynilové tělo
-modré oči
-blondaté vlasy vlasy
-doplňky - fén, kartáč, natáčky, gumičky, sponky.....
-lze prát a žehlit
Tato krásná paneka čeká právě na Vás - až ji pojmenujete a budete si spolu hrát. Má nejradši česání svých krásných dlouhých vlasů a poznávání nových - i bláznivých - účesů. Na Vaši společnou cestu životem si zatím vybrala oranžový pletený sveřík, červenou vestičku, riflové kalhoty a samozřejmostí jsou stříbrné botky. Ale nebrání se ani krásným letním šatečkům, kloboučkům nebo něčemu více elegantnímu....
Velký výběr oblečků v našem e-shopu.
-Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění.
1459073


Vysoce kvalitní 18-dílná sada.

Götz Panenka továrna
Hmotnost: ~ 820 g
prací
ovladatelný
plně flexibilní vinyl tuhé těleso
Posable
Vhodné od 3 let, doporučujeme panenku ve věku od 5 let

Běžná cena: 2 450,00 Kč

Akční cena 2 250,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

    Götz panenka Hannah 50 cm kadeřnické studio + 18 doplňků

Detaily

Götz panenka Hannah Kadeřnické Studio 50 cm + 18 doplňků NOVINKA kadeřnice Panenka Götz Hannah Kadeřnické Studio 50cm + 18 ks doplňků 5-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, blond vlasy a modré oči, z kolekce HANNAH Samostatně stojící panenka s dlouhými blondatými vlasy a modrýma očima, Vysoce kvalitní + 18-dílná sada Celkem má 5 pohyblivých částí - krk, ramena, kyčle. Vlasy jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno umýt a česat. Materiál vinyl. Obsahuje certifikát a DVD s prezentací účesů. Hannah je součástí rodiny Götz panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá panenka je opatřena certifikátem. Vhodné pro děti od 3 let. vysoká kvalita Rozměry výrobku: 50 cm Věk: 3+ Barva očí: modrá Materiál: vinyl, kvalitní vlasy po celé hlavě, které lze kartáčovat Set obsahuje: 18 dílů vynilové tělo -modré oči -blondaté vlasy vlasy -doplňky - fén, kartáč, natáčky, gumičky, sponky atd. -lze prát a žehlit Tato krásná paneka čeká právě na Vás - až ji pojmenujete a budete si spolu hrát. Má nejradši česání svých krásných dlouhých vlasů a poznávání nových - i bláznivých - účesů. Na Vaši společnou cestu životem si zatím vybrala oranžový pletený sveřík, červenou vestičku, riflové kalhoty a samozřejmostí jsou stříbrné botky. Ale nebrání se ani krásným letním šatečkům, kloboučkům nebo něčemu více elegantnímu.. Velký výběr oblečků v našem e-shopu. -Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění.

Další informace

Kód 225690

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661