V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

panenka Götz CLASSIC KIDZ VRONI 50 cm

panenka Götz CLASSIC KIDZ VRONI plně kloubová značková panenka pevné tělíčko
- stojící panenka, 50 cm, hnědé vlasy bez ofiny a hnědé oči. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné.
9-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, hnědé vlasy a hnědé oči, z kolekce CLASSIC KIDZ
Hmotnost: ~ 690 g
Vroni je panenka z exkluzivní edice Classic Kidz od návrhářky Hildegardy Günzel. Panenka má vysoce kvalitní oblečení vyrobené z nejlepších materiálů.

VRONI je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Každá tato GÖTZ panenka je opatřena certifikátem jako ukazatel kvality.

Panenka má vysoce kvalitní vlasy s přirozeným vzhledem. Jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno umýt a učesat.

50 cm vysoká vinylová panenka VRONI z kolekce CLASSIC KIDZ od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Celkem 9 pohyblivých částí - krk, ramena, lokty, kyčle, kolena. Materiál vinyl.

Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let.

Doporučujeme panenku ve věku od 5 let

Nevhodné pro děti do 3 let vzhledem k nebezpečí udušení kvůli malým částem.
Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění.

Běžná cena: 3 200,00 Kč

Akční cena 2 800,00 Kč

  panenka Götz CLASSIC KIDZ VRONI 50 cm

Detaily

panenka Götz CLASSIC KIDZ VRONI plně kloubová značková panenka pevné tělíčko - stojící panenka, 50 cm, hnědé vlasy bez ofiny a hnědé oči. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. 9-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, hnědé vlasy a hnědé oči, z kolekce CLASSIC KIDZ Hmotnost: ~ 690 g Vroni je panenka z exkluzivní edice Classic Kidz od návrhářky Hildegardy Günzel. Panenka má vysoce kvalitní oblečení vyrobené z nejlepších materiálů. VRONI je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Každá tato GÖTZ panenka je opatřena certifikátem jako ukazatel kvality. Panenka má vysoce kvalitní vlasy s přirozeným vzhledem. Jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno umýt a učesat. 50 cm vysoká vinylová panenka VRONI z kolekce CLASSIC KIDZ od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Celkem 9 pohyblivých částí - krk, ramena, lokty, kyčle, kolena. Materiál vinyl. Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let. Doporučujeme panenku ve věku od 5 let Nevhodné pro děti do 3 let vzhledem k nebezpečí udušení kvůli malým částem. Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění.

Další informace

Kód 269341

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661