V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka HAPPY KIDZ ANNA 50 cm

Panenka ANNA Götz plně kloubová, tvrdé tělíčko
9-kloubová stojící panenka s blond vlasy, modrýma očima a certifikátem
Více kloubů stojící panenka, 50 cm, blond vlasy a modré oči. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Má vytvořerné i další klouby v loktech a kolenou

Panenka Happy Kidz ANNA Götz 50 cm - novinka
Plně kloubová, pevné tělíčko.
Panenka 50 cm vysoká, krásné blond vlasy a modré oči. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné.
Její jezdecký outfit s bílým tričkem, červeným sakem a bílými jezdeckými kalhotami vypadá opravdu skvěle.
Tato paneka vytváří velice kreativní hraní a může vytvořit celou řadu pozic - díky kloubům. Jóga, jízda na koni, horolezectví a mnoho dalších kreativních scén.
Anna se rozhodla, že dneska vyjede na svém koníkovi a podle toho se i oblékla - a vše je velice elegantní a musí to ladit . Své krásné dlouhé blond vlasy si zapletla do dlouhých copů a může jet.

Anna je z rodiny Goetz panenek, které jsou vyráběny, očíslovány a výroba je omezena na nejvyšší standardy kvality. Jejich tváře byly navrženy od renomovaných návrhářů . Jako značka kvality je každá panenka Götz opatřena certifikátem Goetz.

Zahrnuje styling DVD ! Různé účesy jsou prezentovány takže nyní se je už bavte !
Anna je z rodiny Goetz výroby panenek, které jsou vyráběny očíslovány a výroba je omezena na nejvyšší standardy kvality. Jejich tváře byly navrženy od renomovaných návrhářů panenky. Jako značka kvality každého panenka továrna Götz je opatřena certifikátem a Goetz stuhou těsnění.

NOVINKA : Nyní obsahuje styling DVD ! Různé účesy jsou prezentovány - je naléhavě žádoucí imitace. Bavte se!
1466022

Hmotnost: ~ 690 g

Doporučujeme panenku ve věku od 5 let
Vhodné od 3 let, doporučujeme panenku ve věku od 5 let
Panenky Götz jsou velmi kvalitní hračky, která vyrábí rodinná firma Götz v Německu. Vyznačují se především tím, že vypadají velmi realisticky. Jsou určeny pro malé i velké slečny. Měří 50 cm a mají klouby v ramenou a kyčlích, které jsou pohyblivé do všech stran, takže působí naprosto věrohodně. Velkou předností panenek Götz jsou jejich vlasy přímo zakořeněné v hlavičce panenky, které lze snadno česat, kartáčovat, ale také umýt běžným vlasovým šamponem. Její vlásky jsou husté a rovnoměrné po celé hlavičce.Bez zajímavosti jistě není, že oči panenky Götz prošly ruční výrobou. Tvářička nese realistický výraz. Pestrobarevné oblečení splňuje nejvyšší nároky poslední módy

Běžná cena: 2 450,00 Kč

Akční cena 2 020,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

   Götz panenka HAPPY KIDZ ANNA 50 cm

Detaily

Panenka ANNA Götz plně kloubová, tvrdé tělíčko 9-kloubová stojící panenka s blond vlasy, modrýma očima a certifikátem Více kloubů stojící panenka, 50 cm, blond vlasy a modré oči. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Má vytvořerné i další klouby v loktech a kolenou 225688 Panenka Happy Kidz ANNA Götz 50 cm - novinka ANNA má dnes velký jezdecký závod na koni a své krásné dlouhé vlasy má spleteny do dvou copů. Její jezdecký outfit s bílým tričkem, červeným sakem a bílými jezdeckými kalhotami vypadá opravdu skvěle. žokejka Anna je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá tato GÖTZ panenka přichází s certifikátem ověření jako ukazatelem kvality. Obsahuje DVD se stylingem! Představuje různé účesy, které budete milovat spolu se svojí panenkou. Bavte se! 50 cm vysoká vinylová panenka ANNA z kolekce HAPPY KIDZ od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Celkem 9 pohyblivých částí - krk, ramena, lokty, kyčle, kolena. Materiál vinyl. Kloubové stojící panenky splní každé vaše přání, pokud jde o tvořivé hry. Pohyblivé klouby v jejich kolenech a loktech vám umožní dát panenky do různých pozic. Mohou tak snadno cvičit jógu, jezdit na koni, tančit, lézt a hrát si dle vaší fantazie. Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let. Panenky Götz jsou velmi kvalitní hračky, která vyrábí rodinná firma Götz v Německu. Vyznačují se především tím, že vypadají velmi realisticky. Jsou určeny pro malé i velké slečny. Měří 50 cm a mají klouby v ramenou a kyčlích, které jsou pohyblivé do všech stran, takže působí naprosto věrohodně. Velkou předností panenek Götz jsou jejich vlasy přímo zakořeněné v hlavičce panenky, které lze snadno česat, kartáčovat, ale také umýt běžným vlasovým šamponem. Její vlásky jsou husté a rovnoměrné po celé hlavičce.Bez zajímavosti jistě není, že oči panenky Götz prošly ruční výrobou. Tvářička nese realistický výraz. Pestrobarevné oblečení splňuje nejvyšší nároky poslední módy

Další informace

Kód 225688

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661