V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Odrážedlo kolo barva žlutá, červená, stříbrná, modrá

Odrážedlo kolo barva žlutá
Chcete aby se Vaše dítě naučilo brzy na kole ? Kupte dětské odstrkovadlo !
Dětské odstrkovadlo je vhodné jako příprava udržení stability a rovnováhy. Dětské odstrkovadlo doporučujeme jako přípravu před prvním kolem. Děti se naučí bez stresu udržet rovnováhu a nemají strach z kola. Dětské odstrkovadlo skvěle připraví vaše nejmilejší pro jízdu na kole. Dětská odrážedla slouží k získání stability a osovojení jízdních návyků nejmenších dětí.
Dětské odrážedlo učí Vaše dítě držet rovnováhu a rozvíjí vlastnosti, které bude později potřebovat při řízení dětského jízdního kola. Dítě díky odrážedlu snadněji přesedne na dětské kolo a nemusíte už přidávat postranní kolečka pro udržení rovnováhy.
Dětské odstrkovadlo má technické parametry:

- průměr koleček 12"
- rozměr 85 x 45 x 60 cm
- ergonomicky tvarové sedlo
- seperlehká konstrukce
- bezpečné rukojeti
- ruční brzda zadního kola
- maximální nosnost 30 kg

Běžná cena: 1 250,00 Kč

Akční cena 899,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Odrážedlo kolo barva žlutá, červená, stříbrná, modrá

Detaily

Odrážedlo kolo barva žlutá Chcete aby se Vaše dítě naučilo brzy na kole ? Kupte dětské odstrkovadlo! Dětské odstrkovadlo je vhodné jako příprava udržení stability a rovnováhy. Dětské odstrkovadlo doporučujeme jako přípravu před prvním kolem. Děti se naučí bez stresu udržet rovnováhu a nemají strach z kola. Dětské odstrkovadlo skvěle připraví vaše nejmilejší pro jízdu na kole. Dětská odrážedla slouží k získání stability a osovojení jízdních návyků nejmenších dětí. Dětské odrážedlo učí Vaše dítě držet rovnováhu a rozvíjí vlastnosti, které bude později potřebovat při řízení dětského jízdního kola. Dítě díky odrážedlu snadněji přesedne na dětské kolo a nemusíte už přidávat postranní kolečka pro udržení rovnováhy. Dětské odstrkovadlo má technické parametry: - průměr koleček 12" - rozměr 85 x 45 x 60 cm - ergonomicky tvarové sedlo - seperlehká konstrukce - bezpečné rukojeti - ruční brzda zadního kola - maximální nosnost 30 kg

Další informace

Kód 3937CS

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613