V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Motokára formule BERG Buzzy - Jeep Sahara zelený 2-5 let

Nechte Vaše dítě užít si jízdu a snít o pravém Jeepu! Jeep Buzzy Rubicon dává pocit skutečného tereňáku. S jeho terénními pneumatikami, volantem s knoflíky a cool kapotou a mříží a úžasnými světlomety vypadá jako originál.

Díky 4 pevným pneumatikám EVA je tento Jeep Buzz velmi stabilní a pevný. Díky spojení mezi přední a zadní nápravou je pro děti i samotné šlapání zábavou. Sada je vhodná pro děti od 2 let.
Oficiální Jeep Design
Jedinečná ergonomie umožňuje snadné ovládání pro každé dítě.
Vždy kontrola nad volantem a pedály, které fungují nezávisle.
Tiché EVA masivní pneumatiky - už nikdy nebudete mít prázdné kolo!
Díky čtyřem kolům a rámu zůstává Jeep pevně na zemi.
Velmi jednoduché a lehké šlapání díky kuličkovým ložiskům a jedinečné ergonomii.
Roste s dítětem díky nastavitelnosti sedačky a volantu.
Jede dopředu i pozadu.

Podrobnosti:
Rozměry: 82 x 49 x 50 cm
Hmotnost: 8 kg
Maximální uživatelská hmotnost: 30 kg
Věk: od 2 let
Pozor!
Je nutný dohled dospělých.
Tento výrobek nesmí být používán na veřejných komunikacích.
Při vysoké rychlosti neotáčejte ostře. Šlapadlo se může převrátit!
Věnujte pozornost závěsným oděvům, například šátkům a tkaničkám. Ty se mohou zachytit v pohyblivých částech, což může vést k nehodám.
Nikdy nenechávejte dítě jezdit, pokud jste pod vlivem alkoholu, léků nebo drog, které můžou nepříznivě ovlivnit dobu reakce.

Běžná cena: 4 300,00 Kč

Akční cena 3 650,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Motokára formule BERG Buzzy - Jeep Sahara zelený 2-5 let

Detaily

Nechte Vaše dítě užít si jízdu a snít o pravém Jeepu! Jeep Buzzy Rubicon dává pocit skutečného tereňáku. S jeho terénními pneumatikami, volantem s knoflíky a cool kapotou a mříží a úžasnými světlomety vypadá jako originál. Díky 4 pevným pneumatikám EVA je tento Jeep Buzz velmi stabilní a pevný. Díky spojení mezi přední a zadní nápravou je pro děti i samotné šlapání zábavou. Sada je vhodná pro děti od 2 let. Oficiální Jeep Design Jedinečná ergonomie umožňuje snadné ovládání pro každé dítě. Vždy kontrola nad volantem a pedály, které fungují nezávisle. Tiché EVA masivní pneumatiky - už nikdy nebudete mít prázdné kolo! Díky čtyřem kolům a rámu zůstává Jeep pevně na zemi. Velmi jednoduché a lehké šlapání díky kuličkovým ložiskům a jedinečné ergonomii. Roste s dítětem díky nastavitelnosti sedačky a volantu. Jede dopředu i pozadu. Podrobnosti: Rozměry: 82 x 49 x 50 cm Hmotnost: 8 kg Maximální uživatelská hmotnost: 30 kg Věk: od 2 let Pozor! Je nutný dohled dospělých. Tento výrobek nesmí být používán na veřejných komunikacích. Při vysoké rychlosti neotáčejte ostře. Šlapadlo se může převrátit! Věnujte pozornost závěsným oděvům, například šátkům a tkaničkám. Ty se mohou zachytit v pohyblivých částech, což může vést k nehodám. Nikdy nenechávejte dítě jezdit, pokud jste pod vlivem alkoholu, léků nebo drog, které můžou nepříznivě ovlivnit dobu reakce.

Další informace

Kód 4301200

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613