V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Laminátová skluzavka pro privátní použití 300 cm


Tato skluzavka je určena pro domácnosti vyrábí se v barvách červená, zelená, žlutá a modrá. Na skluzavce je upevněn plast na přichycení ke konstrukci.
Mezi významná odvětví naší výroby patří produkce laminátových skluzavek. Vyrábějí se v několika variantách v závislosti na požadovaném zatížení a na místě a způsobu instalace. Naše skluzavky jsou velmi oblíbené nejen svou kvalitou, ale též velmi dobrou cenovou politikou.Cenu skluzavky jsme stlačili na minimum díky velké produkci, která směřuje z 90% do EU. Proto budeme rádi, když i Vy vyzkoušíte lety prověřenou kvalitu naší sklolaminátové skluzavky.


Naše soukromá skluzavka je určená pro širokou veřejnost nejen použitím, ale i cenou, která je bezkonkurenční na našem trhu. Barevné provedení je v základních čtyřech barvách, které vyhovuje 99% zákazníkům. Je ale možné na přání zákazníka udělat skluzavky v libovolné barvě.
Délka: 300cm
Šířka: 60cm
Šířka skluzné plochy: 40cm
Nosnost: 80kg
Váha: do 30kg
Z výšky: 150cm
Provedení: červená, zelená, žlutá, modrá

Běžná cena: 8 999,00 Kč

Akční cena 7 500,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Laminátová skluzavka pro privátní použití  300 cm

Detaily

Tato skluzavka je určena pro domácnosti vyrábí se v barvách červená, zelená, žlutá a modrá. Na skluzavce je upevněn plast na přichycení ke konstrukci. Mezi významná odvětví naší výroby patří produkce laminátových skluzavek. Vyrábějí se v několika variantách v závislosti na požadovaném zatížení a na místě a způsobu instalace. Naše skluzavky jsou velmi oblíbené nejen svou kvalitou, ale též velmi dobrou cenovou politikou.Cenu skluzavky jsme stlačili na minimum díky velké produkci, která směřuje z 90% do EU. Proto budeme rádi, když i Vy vyzkoušíte lety prověřenou kvalitu naší sklolaminátové skluzavky. Naše soukromá skluzavka je určená pro širokou veřejnost nejen použitím, ale i cenou, která je bezkonkurenční na našem trhu. Barevné provedení je v základních čtyřech barvách, které vyhovuje 99% zákazníkům. Je ale možné na přání zákazníka udělat skluzavky v libovolné barvě. Délka: 300cm Šířka: 60cm Šířka skluzné plochy: 40cm Nosnost: 80kg Váha: do 30kg Z výšky: 150cm Provedení: červená, zelená, žlutá, modrá

Další informace

Kód 300PPH

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613