V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Dětská kuchyňka PalauToys oboustranná elektronická

rozměry 90 x50 x 45 cm, plastová oboustanná, zvuková, vařící + nádobí
Hry zvuk kuchyně červená-zelená Palau hračky

Herní kuchyň s elektronickým zvukem v atraktivních světlých barvách. Založení kuchyně - stolní kulatý tvar. Položil talíř s varnou deskou, dřezem s kohoutkem, stejně jako prostor pro sušení nádobí. K dispozici je trouba a pračka.
Regulátory pro sporákem a troubou se obrátil se cvaknutí. A když jsou kamna na, a na to, že je pot, uslyšíte zvuk bublání vařící vody.
Nachází se na vrcholu police s háčky na kuchyňské čepele a počtu a digestoří. Regulace teploty - hodiny, a lze je umístit na horní části desky.
Sada obsahuje hrnec s pokličkou, pánev s pokličkou, 2 šálky, 4 talíře, 2 vidličky, 2 lžíce, 2 nože, stejně jako telefon a radu, na kterém chcete psát nabídky.
Gaming kuchyně je zabalen v kartónové krabici.
Zahrnuje:
prvky pro montáž do kuchyně
pánev s víkem
pánev s víkem
2 šálky
4 talíře
2 vidličky
2 lžíce
  2 nože
telefon
deska pro menu

Běžná cena: 1 860,00 Kč

Akční cena 1 690,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Dětská kuchyňka PalauToys oboustranná elektronická

Detaily

rozměry 90 x50 x 45 cm, plastová oboustanná, zvuková, vařící + nádobí,mnoho příslušenství Hry zvuk kuchyně červená-zelená Palau hračky Herní kuchyň s elektronickým zvukem v atraktivních světlých barvách. Založení kuchyně - stolní kulatý tvar. Položil talíř s varnou deskou, dřezem s kohoutkem, stejně jako prostor pro sušení nádobí. K dispozici je trouba a pračka. Regulátory pro sporákem a troubou se obrátil se cvaknutí. A když jsou kamna na, a na to, že je pot, uslyšíte zvuk bublání vařící vody. Nachází se na vrcholu police s háčky na kuchyňské čepele a počtu a digestoří. Regulace teploty - hodiny, a lze je umístit na horní části desky. Sada obsahuje hrnec s pokličkou, pánev s pokličkou, 2 šálky, 4 talíře, 2 vidličky, 2 lžíce, 2 nože, stejně jako telefon a radu, na kterém chcete psát nabídky. Gaming kuchyně je zabalen v kartónové krabici. Zahrnuje: prvky pro montáž do kuchyně pánev s víkem pánev s víkem 2 šálky 4 talíře 2 vidličky 2 lžíce   2 nože telefon deska pro menu

Další informace

Kód 1404ob

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613