V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Kuchyňka dřevěná výška 100 cm

Popis produktu
praktická výchovná pomůcka pro děvčata Kvalitní, Česká hračka, pocházející z naší dílny, která splní i ty nejtajnější očekávání každé malé šéfkuchařky.
Veškeré viditelné prvky se dají otevírat (šuplíčky, mikrovlná trouba, plynová trouba, dvířka od kredence.
Dřez je tvořen nerezovou miskou, k barvení používáme speciální, nezávadné barvy, určené k barvení hraček.
Na trhu je rovněž dostupná výrazně levnější polská varianta, rozdíl v naší ceně tvoří kvalita materiálu a použité atestované barvy, vhodné pro děti od 3 let
Rozměr: výška x délka x hloubka - 100cm x 67cm x 37cm
Kuchyňka se dodává ve smontovaném stavu. Vzhledem k objemu kuchyňky se na tuto dodávku nevztahuje naše sleva na dopravu a je třeba si způsob dopravy dohodnout před expedicí.

Běžná cena: 2 999,00 Kč

Akční cena 2 550,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Kuchyňka dřevěná  výška 100 cm

Detaily

Popis produktu praktická výchovná pomůcka pro děvčata Kvalitní, Česká hračka, pocházející z naší dílny, která splní i ty nejtajnější očekávání každé malé šéfkuchařky. Veškeré viditelné prvky se dají otevírat (šuplíčky, mikrovlná trouba, plynová trouba, dvířka od kredence. Dřez je tvořen nerezovou miskou, k barvení používáme speciální, nezávadné barvy, určené k barvení hraček. Na trhu je rovněž dostupná výrazně levnější polská varianta, rozdíl v naší ceně tvoří kvalita materiálu a použité atestované barvy, vhodné pro děti od 3 let Rozměr: výška x délka x hloubka - 100cm x 67cm x 37cm Kuchyňka se dodává ve smontovaném stavu. Vzhledem k objemu kuchyňky se na tuto dodávku nevztahuje naše sleva na dopravu a je třeba si způsob dopravy dohodnout před expedicí. Dřevěná kuchyňka pro holky Kvalitní, Česká hračka, pocházející z naší dílny, která splní i ty nejtajnější očekávání každé malé šéfkuchařky. Veškeré viditelné prvky se dají otevírat (šuplíčky, mikrovlná trouba, plynová trouba, dvířka od kredence. Dřez je tvořen nerezovou miskou, k barvení používáme speciální, nezávadné barvy, určené k barvení hraček. Na trhu je rovněž dostupná výrazně levnější polská varianta, rozdíl v naší ceně tvoří kvalita materiálu a použité atestované barvy, vhodné pro děti od 3 let Rozměr: výška x délka x hloubka - 100cm x 67cm x 37cm Kuchyňka se dodává ve smontovaném stavu. Vzhledem k objemu kuchyňky se na tuto dodávku nevztahuje naše sleva na dopravu a je třeba si způsob dopravy dohodnout před expedicí.

Další informace

Kód 42300001H

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661