V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Kotvící kolík ke stojanům Jungle Gym Ground Anchor - zemní kotvy kit (1 ks)

1 ks kotvícího prvku ke stojanům. Kovovými kolíky se stojan " zaklínuje " tzn., že vedle nohy stojanu se zapíchne kolík a přišroubuje se k noze stojanu.
Popis produktu

Zemní kotvy – Ground Anchors značky Jungle Gym.

Jedná se o zavrtávací kotvy 50 cm dlouhé, galvanicky zinkované proti korozi, určené k ukotvení hracích sestav nebo přídavných modulů dětských hřišť.
U veškerých dětských hřišť Jungle Gym jsou obsahem zatloukací kotvy, které plně postačují na ukotvení hracích sestav.
Zemní kotvy Ground Anchors nejsou obsaženy v přídavných modulech pro dětská hřiště a proto je vhodné dokoupit zemní kotvy.
Ground Anchores doporučujeme k přídavným modulům dětské houpačky Swing, houpačky se šplhací stěnou Climb, šplhací a lezecké stěny Bridge modul nebo opičí dráhy Monkey modulu.
Jedná se o pevné kotvy, které zaručí stabilitu a bezpečnost hrací sestavy, zavrtávají se do země, tudíž nehrozí žádné nebezpečí zranění.

Běžná cena: 145,00 Kč

Akční cena 115,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Kotvící kolík ke stojanům Jungle Gym Ground Anchor - zemní kotvy kit (1 ks)

Detaily

1 ks kotvícího prvku ke stojanům. Kovovými kolíky se stojan " zaklínuje " tzn., že vedle nohy stojanu se zapíchne kolík a přišroubuje se k noze stojanu. A-50 cm, B-10 cm Jungle Gym Ground Anchor - zemní kotvy kit (1 ks) Zemní kotvy – Ground Anchors jsou zavrtávací kotvy dlouhé 50 cm, určené k ukotvení hracích sestav nebo přídavných modulů dětských hřišť Jungle Gym. Jsou galvanicky zinkované proti korozi, zavrtávají se do země, zaručí stabilitu a bezpečnost hrací sestav

Další informace

Kód 061

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613