V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Kostky dřevěné Kubus Krtek a přátelé

Kostky kubus Krtek
Děti nemusí sedět jen u televize, aby před nimi běžel jeden příběh za druhým. Bohatě stačí je posadit k šestici dřevěných kostek s pohádkovými obrázky. Každá stěna krychličky vypráví jinou Krtečkovu příhodu, záleží jen na dětech, jakou si zrovna rozhodnou sestavit. Skládáním obrázků si ratolesti rozvíjí motoriku, představivost a tvůrčí myšlení. Pro zjednodušení mohou menší děti použít přiložené předlohy.

Kostky byly vyrobeny v ČR a budou se líbit všem stavitelům od 3 let.

Běžná cena: 225,00 Kč

Akční cena 185,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 Kostky dřevěné Kubus Krtek a přátelé

Detaily

Kostky kubus Krtek a přátelé dřevo 6ks v krabičce 18,5x13,5x4cm Klasické dřevěné kostky s obrázky pohádkového Krtečka by neměly chybět v žádném dětském pokojíčku. Krtečka jako pohádkovou postavičku milují snad všechny děti a jakmile objeví kouzlo skládání obrázků, kostky si zamilují. V balení je 6 kostek, z nichž můžou děti vytvořit šest veselých obrázků s motivy Krtečka a jeho přátel. - Vhodné od 3 let. - Balení obsahuje 6 kostek. Kostky kubus Krtek a přátelé dřevo 6ks v krabičce 18,5x13,5x4cm

Další informace

Kód 21643093T

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613