V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

KOLOBĚŽKA ALU barva bílorůžová

kolečka 125 mm Lehká, základní koloběžka pro začínající sportovce. Koloběžky jsou skladným dopravním prostředkem pro všechny věkové kategorie a nabízejí také možnost relaxace při jízdě vaší oblíbenou cyklostezkou. Každá projížďka je plná zdravého pohybu a tím zvyšuje Vaši kondici. Koloběžku můžete na rozdíl od jízdního kola lépe uschovat, například při cestě do školy či práce. Najděte si čas na projížďku, jízda na koloběžce není náročná a přináší Vám radost z pohybu.

Technické informace:

- barva bílá + růžová
- lehká, základní koloběžka pro začínající sportovce
- kolečka PU 125 mm
- kvalitní ložiska ABEC7
- nosnost: 50 kg
- materiál: hliník

Běžná cena: 1 390,00 Kč

Akční cena 1 190,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

KOLOBĚŽKA ALU barva bílorůžová

Detaily

kolečka 125 mm Lehká, základní koloběžka pro začínající sportovce. Koloběžky jsou skladným dopravním prostředkem pro všechny věkové kategorie a nabízejí také možnost relaxace při jízdě vaší oblíbenou cyklostezkou. Každá projížďka je plná zdravého pohybu a tím zvyšuje Vaši kondici. Koloběžku můžete na rozdíl od jízdního kola lépe uschovat, například při cestě do školy či práce. Najděte si čas na projížďku, jízda na koloběžce není náročná a přináší Vám radost z pohybu. Technické informace: - barva bílá + růžová - lehká, základní koloběžka pro začínající sportovce - kolečka PU 125 mm - kvalitní ložiska ABEC7 - nosnost: 50 kg - materiál: hliník

Další informace

Kód 3255S

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661