V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Kočárek s růžovými puntíky trojkombinace

Odzvonilo zastaralým hlubokým kočárkům pro panenky. Teď frčí trojkombinace! Máte maličké miminko? Pak mu bude nejlépe v hluboké korbičce. Pro ty odrostlejší panenky je zase skvělý sportovní kočárek, kde budou pěkně vidět na cestu. Součástí kočárku je i vyjímatelná taška k přenosu malé panenky tam, kam se kočárek nevejde. Každá správná maminka má s sebou vždy také spoustu věcí pro své miminko. Ty si může uložit do látkového košíčku pod kočárek nebo do závěsné tašky na rukojeti kočárku. Tak bude mít vše potřebné vždy s sebou. Kočárek Boncare navíc potěší i nastavitelnou výškou rukojeti pro malé i větší maminky. Zkrátka jako opravdový.

Rozměry kočárku: 78 x 43 x 84 cm
Velikost vnitřního prostoru: 46 x 19 cm (do kočárku se tedy vejde panenka o max. velikosti 46 cm)
Rukojeť kočárku pro panenky lze nastavit v rozmezí 41-70 cm od země.

Vhodné pro děti od 3 let.

Běžná cena: 1 490,00 Kč

Akční cena 1 150,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Kočárek s růžovými puntíky trojkombinace

Detaily

Odzvonilo zastaralým hlubokým kočárkům pro panenky. Teď frčí trojkombinace! Máte maličké miminko? Pak mu bude nejlépe v hluboké korbičce. Pro ty odrostlejší panenky je zase skvělý sportovní kočárek, kde budou pěkně vidět na cestu. Součástí kočárku je i vyjímatelná taška k přenosu malé panenky tam, kam se kočárek nevejde. Každá správná maminka má s sebou vždy také spoustu věcí pro své miminko. Ty si může uložit do látkového košíčku pod kočárek nebo do závěsné tašky na rukojeti kočárku. Tak bude mít vše potřebné vždy s sebou. Kočárek Boncare navíc potěší i nastavitelnou výškou rukojeti pro malé i větší maminky. Zkrátka jako opravdový. Rozměry kočárku: 78 x 43 x 84 cm Velikost vnitřního prostoru: 46 x 19 cm (do kočárku se tedy vejde panenka o max. velikosti 46 cm) Rukojeť kočárku pro panenky lze nastavit v rozmezí 41-70 cm od země. Vhodné pro děti od 3 let.

Další informace

Kód 043495BN

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613