V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

kládová houpačka pro veřejnost

Kládová houpačka
je určena k houpání 2 dětí ve směru nahoru a dolů - kam dovolí mechanismus a gumové dorazy.
Technické informace
Kláda – tělo houpačky - je vyrobena buďto z mimostředového jehličnatého dřeva – kulatiny, druhá varianta je ze sušeného, lepeného oddenkového dřeva z jehličnanů – hranolu a třetí variantou je celokovová konstrukce ( jekl nebo trubka ) ošetřená komaxitem. Překlápěcí mechanismus kládové houpačky – základ - je zhotoven z ocelového materiálu vyztuženého vzpěrami proti vychýlení. Kluzné části jsou v přesném uložení. Povrchově je upraven galvanickým zinkováním nebo práškovou barvou komaxit. Madla jsou barveny také práškovou barvou Komaxit. Povrchově je kládová houpačka upravena 3–vrstvým lazurovým nátěrem, který obsahuje jak impregnaci proti houbám a dřevokaznému hmyzu, tak i filtr proti UV záření. Tento herní prvek je vhodný pro děti od 3 do 12let. Dopadové plochy podle ČSN EN 1177 dostačující plochou je kvalitní travní drn. Vzhledem ke skutečnosti, že jde o nízký prvek pohyblivý, je nutné v místech, kde nelze kvalitní dopad z trávy udržet, dodat materiál vhodný pro tuto dopadovou plochu, např. recyklovanou gumu – 0,5x0,5 m – 2 ks ( v místě dotyku dětí se zemí tj. pod sedáky )

Běžná cena: 14 600,00 Kč

Akční cena 12 999,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 kládová houpačka pro veřejnost

Detaily

CENA BEZ DPH:10743Kč CENA S DPH: 12999 Kč KATALOGOVÉ ČÍSLO: 111009 MONTÁŽNÍ PLOCHA: 3,5 x 0,5 m VĚK: 3-14 BEZPEČNOSTNÍ ZÓNA: 5,5 x 2,5 m Kláda – tělo houpačky - je vyrobena buďto : z mimostředového jehličnatého dřeva – kulatiny druhá varianta je ze sušeného, lepeného oddenkového dřeva z jehličnanů – hranolu třetí variantou je celokovová konstrukce ošetřená komaxitem. Překlápěcí mechanismus kládové houpačky – základ - je zhotoven z ocelového materiálu vyztuženého vzpěrami proti vychýlení. Kluzné části jsou v přesném uložení. Povrchově je upraven galvanickým zinkováním nebo práškovou barvou komaxit. Madla jsou barveny také práškovou barvou Komaxit. Kládová houpačka je určena k houpání 2 dětí ve směru nahoru a dolů - kam dovolí mechanismus a gumové dorazy. Povrchově je kládová houpačka upravena 3–vrstvým lazurovým nátěrem, který obsahuje jak impregnaci proti houbám a dřevokaznému hmyzu, tak i filtr proti UV záření. Tento herní prvek je vhodný pro děti od 3 do 12let. Dopadové plochy podle ČSN EN 1177 dostačující plochou je kvalitní travní drn. Vzhledem ke skutečnosti, že jde o nízký prvek pohyblivý, je nutné v místech, kde nelze kvalitní dopad z trávy udržet, dodat materiál vhodný pro tuto dopadovou plochu, např. recyklovanou gumu – 0,5x0,5 m – 2 ks ( v místě dotyku dětí se zemí tj. pod sedáky )

Další informace

Kód 1780

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613