V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

JOHN DEERE GATOR HPX 6X4 24V elektrické vozítko- náhon na 4 kola!

Jeden z originálních modelů Peg Pérego z řady John Deere je věrnou kopií amerického výrobce s nezaměnitelnou zeleno-žlutou barvou, který je známý po celém světě. John Deere Gator HPX 6x4 je šestikolový užitkový vůz s dobíjecí baterií 24V, určen pro děti od 3 let, kteří hledají úžasné dobrodružství. Díky svému výkonu překoná každý terén a může čelit stoupání až do 17%.

Běžná cena: 29 900,00 Kč

Akční cena 26 590,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

JOHN DEERE GATOR HPX 6X4 24V elektrické vozítko- náhon na 4 kola!

Detaily

Jeden z originálních modelů Peg Pérego z řady John Deere je věrnou kopií amerického výrobce s nezaměnitelnou zeleno-žlutou barvou, který je známý po celém světě. John Deere Gator HPX 6x4 je šestikolový užitkový vůz s dobíjecí baterií 24V, určen pro děti od 3 let, kteří hledají úžasné dobrodružství. Díky svému výkonu překoná každý terén a může čelit stoupání až do 17%. John Deere Gator HPX 6x4 je určen pro toulky přírodou, snadno se vypořádá s terénem a vyniká svou silou na klikatých cestách díky přilnavosti velkých kol se vzorkem, a to v naprostém bezpečí pro vaše dítě, které s ním prožije mnoho šťastných chvil. Dvoumístné elektrické terénní vozidlo vybaveno baterií 24V/8Ah, která napájí čtyři 175 W motory, má ručně ovládanou sklápěcí nákladní korbu o nosnosti až 30 kg. Pokud prostor pro náklad nestačí, lze připojit přívěs J.D.Adventure, který je volitelným příslušenstvím. Gator HPX 6x4 má dvě rychlosti vpřed a jednu vzad. Druhý rychlostní stupeň má zámek, aby se zabránilo používání dětmi, které se teprve učí řídit. Akcelerátor a brzda je v jednom pedálu, sešlápnutím pedálu plynu se vozidlo rozjíždí, uvolněním pedálu vozidlo brzdí. John Deere Gator HPX 6x4 bude pro vaše dítě společníkem pro nadcházející roky i když povyroste. Další detaily dokončují vzhled John Deere Gator HPX 6x4 - dvě prostorná nezávislá sedadla, přestavitelná do čtyř poloh s područkami na bocích, madlo na palubní desce pro spolucestujícího, čelní okno, funkční klakson na volantu, maketa klíče k zapalování, na velkých předních blatnících jsou otvory pro nápoje nebo drobné předměty. Velké světlomety odrážejí světlo a budí dojem, že svítí. Velký přední nárazník chrání vozidlo a prostor pro baterii od čelních nárazů. Baterie 24V/8Ah se nachází v prostoru pod kapotou s bezpečnostní pojistkou. Baterii lze nabíjet nabíječkou ze standardní elektrické zásuvky přímo ve vozidle, případně po vyjmutí baterie z vozidla. Baterie a nabíječka jsou součástí vozidla. Vysoká kvalita materiálů použitých k výrobě, testy a certifikáty zaručují bezpečnost vašeho dítěte. Karosérie je uzavřená a zabraňuje dítěti dotýkat se vnitřních mechanizmů.

Další informace

Kód IGOD0521

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661