V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

HTI ŠLAPACÍ KOLO MINNIE MOUSE 10´´

HTI ŠLAPACÍ KOLO MINNIE MOUSE 10´´
Povedené dětské jízdní kolo Minnie Mouse pro děti, které s jízdou na kole začínají. Kolo je vyvedeno v povedeném desighnu . Mezi výhody tohoto kola patří výškově nastavitelné sedlo a řídítka, přídavná kolečka s možností odmontování a zadní nosič.

Ideální první kolo pro Vaše dítě s nastavitelným sedadlem. Kolo je snadno ovladatelné a velmi bezpečn. Nohy vašeho dítěte se budou vždy dotýkat země.

BAREVNÉ PROVEDENÍ SE MŮŽE LEHCE LIŠIT OD OBRÁZKU

52 x 30 x 22 centimetrů (4,00 kg)

Běžná cena: 1 590,00 Kč

Akční cena 1 250,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

HTI ŠLAPACÍ KOLO MINNIE MOUSE 10´´

Detaily

HTI ŠLAPACÍ KOLO MINNIE MOUSE 10´´ Povedené dětské jízdní kolo Minnie Mouse pro děti, které s jízdou na kole začínají. Kolo je vyvedeno v povedeném desighnu . Mezi výhody tohoto kola patří výškově nastavitelné sedlo a řídítka, přídavná kolečka s možností odmontování a zadní nosič. Ideální první kolo pro Vaše dítě s nastavitelným sedadlem. Kolo je snadno ovladatelné a velmi bezpečn. Nohy vašeho dítěte se budou vždy dotýkat země. BAREVNÉ PROVEDENÍ SE MŮŽE LEHCE LIŠIT OD OBRÁZKU 52 x 30 x 22 centimetrů (4,00 kg)

Další informace

Kód 3225T

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613